Norm Ender 14 Şubat’ı Antares’te kutladı

Norm Ender 14 Şubat’ı Antares’te kutladı

Ankara’nın alışveriş ve yaşam yıldızı Antares, bir kez daha ziyaretçilerine unutamayacakları bir 14 Şubat hazırladı.14 Şubat Sevgililer Gününü dolu dolu kutlayan Antares’in bu yıl ki konuğu ünlü rapçi Norm Ender oldu.  14 Şubat sevgililer Gününde 14 çiftin toplu nikâh töreni ile başlayan gün Mercedes A180 Sedan çekilişi ile devam etti. Gün toplu nikâh seremonisi ile başlayıp araç çekilişi sonrası konser ile son buldu.

14 Şubat’ta 14 çiftin Antares Alışveriş Merkezi’nde bulunan Bella Wedding’te yapılan nikâh töreni 14.00’te başladı. Çiftlerin çok heyecanlı olduğu gözlendi, nikâh töreni alkışlarla başladı. Törene katılan konuklar nikâh bitiminde yapılan çiçek atma seremonisinde keyifli anlar yaşadı. 14 çifte ömür boyu mutluluklar dileyen, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ve Antares AVM İcra Kurulu Üyeleri Ramazan Kahraman, Mustafa Çayırpınar’ın iyi dilekleriyle etkinlik sona erdi.

Mercedes A180 Sedan 14 Şubat’ta sahibini buldu
1 Kasım 2019 - 7 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleşen Araç Kampanyası’nın, Mercedes A180 Sedan talihlisi, MPİ yetkilileri ve Noter huzurunda yapılan çekiliş ile 14 Şubat Sevgililer Günü’nde belli oldu. Mercedes A180 Sedan marka aracın asil talihlisi Tayfun Atalay olurken, yedek talihlisi Mine Candan Cengiz olarak belirlendi.

 

Yoğun bir katılımla gerçekleşen çekiliş sonrasında akşam 19.00’da sahne alan Norm Ender, hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılandı. Kendine has tarzı ve başarılı performansı ile müzik dünyasına büyük bir adım ile geri dönen Norm Ender, başarılı sahne performansıyla göz doldurdu.

 

Sahnede yaklaşık olarak 1 buçuk saat kalan Norm Ender, Mekânın Sahibi Parçasını yoğun istek üzerine tekrar tekrar seslendirdi. Enerjik tavırları ile katılımcıları yerinde tutmayan ünlü rapçi, Ünlü parçalarının yanında hafızalara yer etmiş eski popüler parçaları da seslendirdi. Şarkılarını söylerken bir izleyicisinin elinde ki eski fotoğrafını gören ünlü rapçi, hayranıyla tanışmak ve imza atmak için yanına çağırdı. Daha sonra hayranlarıyla fotoğraf çektirmek için sahne den inen Norm Ender, yoğun istek üzerine tekrar Kaktüs isimli şarkısını seslendirdi. Ankara’da hayranlarıyla olmaktan çok mutlu olduğunu belirten Norm Ender, alkışlar eşliğinde sahneyi terk etti.