Noel Baba'nın sürpriz hediyeleri 365 AVM'de

365 Alışveriş Merkezi, 2011'e veda ederken Aralık ayını etkinliklerle dopdolu geçiriyor. Aralık ayında her ay olduğu gibi 365 Çocuk Kulübü ve 365 Çocuk Tiyatrosu yeni yıl konseptleriyle her hafta sonu çocuklu aileleri bekliyor. Ayrıca, bu ay 365 Çocuk Kulübü'nde, çocukların 2011 yılı boyunca yaptığı çalışmalar sergilenecek

Noel Baba'nın sürpriz hediyeleri 365 AVM'de

Yine Aralık ayında yağlı boya tablolardan tren maketlerine kadar birçok sergi sanat severlerle buluşacak. Sergilerin yanı sıra 15-31 Aralık günleri arasında bir yılbaşı klasiği haline gelen hediyelik ürün stadları da 365 Alışveriş Merkezi'nde yerini alacak. Yeni yıl dönemi için "Noel Baba'nın Sürpriz Hediyeleri" kampanyası 24-30 Aralık günleri arasında devam edecek. Kampanyada 200 TL ve üzeri alışveriş yapanlar yeni yıl hediyelerini 365 AVM'de kazanacak.

Bütün bu etkinliklerle birlikte ziyaretçilerinin beğenisine sunulan yılbaşı dekoru ile 365 AVM çocukların ilgi odağı. hareketli penguenler ve penguen evini, hemen üst kısımlarından el sallayarak gelen şemsiyeli ve hareketli penguenler süslüyor. Penguenlerin yanı sıra her yıl olduğu gibi 365'in dört bir yanını saran ışık selleri, yeni yılın ışıltısını ve heyecanını Ankaralılara yaşatmaya hazır.