Nine West’ten "Muhteşem Cuma" indirimleri

Nine West’ten "Muhteşem Cuma" indirimleri

Tarz sahibi kadınlardan aldığı ilhamla koleksiyonlarını hazırlayan Nine West, ayakkabı ve çanta severleri mutlu edecek fırsatlarıyla yanınızda! Nine West Mağazalarında ve ninewest.com.tr’de, “Muhteşem Cuma İndirimleri’’ başladı! 26 Kasım tarihine kadar her mevsime uygun ayakkabı modelleri ve seçeceğiniz birbirinden şık çantalarda sepette %40’a varan indirimler alışveriş tutkunlarını bekliyor.

Şehirli kadınların attığı güçlü adımlara özgün stiliyle eşlik eden Nine West, Muhteşem Cuma İndirimleri’ ile tarz sahibi kadınların gözlerini kamaştırıyor.

Modern ve tarzına özen gösteren kadınların vazgeçilmezi Nine West, 26 Kasım tarihine kadar ’Muhteşem Cuma İndirimleri’nde %40’a varan indirim oranıyla birbirinden trend modelleri alışveriş tutkunu kadınların beğenisine sunuyor.

Sneaker’dan bota, çizmeden babete kadar geniş ürün yelpazesi bulunan Nine West, kış koleksiyonuyla kadınların görünümlerine güçlü dokunuşlar yapacak!
Nine West’in tüm koleksiyonlarını incelemek ve şıklıkta bir adım önde olmak için ninewest.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.