Muhteşem Yılbaşı Madame Coco’da

Kış aylarının kendini iyiden iyiye hissettirdiği bugünlerde herkesi yeni yıl heyecanı sarmaya başladı. İyi dileklerin havada uçuştuğu, sevdiklerinizle birlikte en özel anlarınızı geçireceğiniz yılbaşı kutlamalarınıza Madame Coco hediyeleri damgasını vuracak. Hem sizi hem de sevdiklerinizi mutlu edecek birbirinden farklı çeşidiyle Madame Coco ürünleri, Madame Coco mağazalarında ve Madamecoco.com’da sizlerle buluşmayı bekliyor.

Muhteşem Yılbaşı Madame Coco’da

Türkiye’nin lider ev tekstili ve dekorasyon markası Madame Coco, yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte yılbaşı temalı ürünlerini sevenleriyle buluşturmaya başladı. Hem kendinizi hem sevdiklerinizi mutlu edecek soğuk havaların imza parçalarından olan battaniyeler, yılbaşının romantik havasına uygun mum çeşitleri, kutlama sofralarının vazgeçilmezi yemek takımları ve çok daha fazla ürün seçeneği ile yeni yıl unutulmaz olacak. 

Yılbaşı Heyecanınıza Madame Coco Eşlik Ediyor

Yeni yıl yeni umutlar, büyük heyecanlar, coşkuyla yapılan kutlamalar demek! Yeni yıl; tüm ailenin bir arada olduğu, bolca kahkahalı neşeli sohbetler, sevdiklerinizin yüzünü birbirinden tatlı hediyelerle güldürmek demek. Yılbaşı kutlamalarının olmazsa olmazı hediyeleşme merasimine  bu sene Madame Coco’dan alınan yılbaşı hediyeleri damgasını vuracak. Kırmızı, yeşil ve ahşap ağırlıklı renklerin öne çıktığı Madame Coco hediyeleriyle, yılbaşı konseptini sevdiklerinizin evinize taşıyın.  

Sevginizi Madame Coco Hediyeleri ile Gösterin  

Yılbaşında herkes sevdiklerine en güzel ve kalbe dokunacak hediyeyi vermek ister. Madame Coco’da yılbaşı ruhunu hissettirmenin yanı sıra sevdiklerinizi mutlu edecek binlerce hediye seçeneği bulunuyor. Yemek yapmayı sevenler için Madame Coco’nun Carmen Kırmızı Diurne Folyoluğu, Cary Layer Saklamalı Rende ve Belly Salata Kurutucusu hayatı kolaylaştırmanın yanı sıra yılbaşı ruhunu mutfağa taşıyor. Televizyon karşısında battaniyeye sarılıp film izlemeyi seven dostlarınız içinse Madame Coco’nun Antonin Welsoft Battaniye’si sıcacık bir hediye alternatifi olarak öne çıkıyor. Bir fincan sıcak çay veya kahve eşliğinde kitap okumayı sevenleri mutlu etmenin yolu da Madame Coco Paule French Press, Orchide Kupa ve Bayonne Süzgeçli Kupa’dan geçiyor. 

 Sevdiklerinizin Evlerine Yıl Boyu Mutluluk Saçın

Yılbaşında sevdiklerinize beğenerek kullanacakları, şık, zarif ve iç ısıtan hediyeler vermekten daha güzel ne olabilir? Madame Coco’nun hem yılbaşı enerjisini taşıyan hem de yıl boyu ev dekorasyonunda sıcacık bir detay olarak yer edinebilecek kırmızı renkli Viviane Çift Kişilik Pamuklu Jakar Battaniye, Repertoire Koleksiyonu’nda yer alan Çıra Fitilli Bardak Mum’lar ve Çubuklu Oda Kokuları da en güzel hediyelik eşyaların başında geliyor. Yılbaşı heyacanını evine ortak etmekten hoşlanan, yeni yıl hazırlıklarını ağaç süsleme ritüelinden ayrı düşünemeyen sevdikleriniz için Seraphine, Silvanie ve Silvere Ağaç Süs ürünleri ideal birer hediyeye dönüşüyor