Mondelez’in pazarlama biriminde bayrak değişimi

Mondelēz International Türkiye’de, Sakız ve Şeker Kategorisi Pazarlama Liderliği görevine pazarlama alanının deneyimli isimlerinden Bahadır Demir atandı

Mondelez’in pazarlama biriminde bayrak değişimi

Bugüne kadar pazarlama, pazar araştırması ve pazarlama iletişimi alanlarında görev yapan Bahadır Demir, Mondelēz International Türkiye’de Sakız ve Şeker Kategorisi Pazarlama Lideri oldu.

 

Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi, İşletme Mühendisliği bölümünde tamamlayan Bahadır Demir, profesyonel iş yaşamına 2000 yılında Kraft Foods Türkiye’de Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü olarak başladı. Kariyerine Nestle Türkiye’de devam eden Demir, iki sene boyunca Kahve Kategorisi Pazarlama Müdürlüğü yaptı. 2007 yılında ise Mey İçki Pazarlama Müdürü olarak görev aldı. 2010’da Diageo Türkiye’de Viski Kategorisi Pazarlama Müdürü olarak iş hayatına devam eden Bahadır Demir, ardından Diageo Amsterdam’a Viski Kategorisi Global Lideri olarak atandı.
Bahadır Demir, Mondelēz International Türkiye’de Sakız ve Şeker Kategorisi Pazarlama Lideri olarak çalışmalar yürütecek.