Mondelez Türkiye satış ekibi dünyanın en iyileri arasında

Mondelēz International Türkiye, perakende mağazaları içindeki tanzim teşhir standartlarını en doğru şekilde ölçerek rakamlara döken “Mükemmel Mağaza Denetim Otomasyonu Projesi” ile dünyanın en seçkin organizasyonlarından Stevie Satış ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri’nde iki ödül birden kazandı

Mondelez Türkiye satış ekibi dünyanın en iyileri arasında

Mondelēz International Türkiye, bu yıl 11’incisi düzenlenen Stevie Satış ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri’nde, Mükemmel Mağaza Denetim Otomasyonu Projesi ile “Satış” alanında iki ödül kazandı. Şirket, “Yılın En İyi Satış Destek Takımı” kategorisinde Gümüş, “Satışta Teknolojinin En İyi Kullanımı” kategorisinde ise Bronz ödülün sahibi oldu. Mondelēz International Türkiye her iki kategoride de dünyanın önde gelen şirketlerini geride bırakmayı başardı.

 

Tüm dünyadan 2 bin 300’den fazla projenin aday olduğu ve 77 kişilik profesyonel bağımsız jüri üyesinin değerlendirdiği, müşteri hizmetleri, iş geliştirme ve satış uzmanlarının katılımına açık ve küresel ölçekteki en büyük ve en itibarlı ödüllerden biri olan Satış ve Müşteri Hizmetleri Stevie Ödülleri’ni kazananlar, 24 Şubat gecesi Las Vegas’ta düzenlenen törende ödüllerini kucakladı.

 

Mükemmel Mağaza Denetim Otomasyonu Projesi,  FMCG sektöründe hemen her şirketin temel öncelikleri arasında yer alan; nokta içi bulunurluk, ürün çeşitliliği, raf payı, satış trafiğinin yoğun olduğu altın alan gibi kalitatif tanzim teşhir performans kriterlerini, satış ekibinin bağlılığını da dahil ederek en doğru, adil ve otomatik bir şekilde ölçmeyi başaran bir şatış performans yönetim projesi olma özelliği taşıyor.