Mondelez International ve CarrefourSA çocukların hayalini gerçekleştirecek

Ürünleriyle 160’ı aşkın ülkede neşeli anlar yaratmaya çalışan Mondelez International Türkiye, CarrefourSA ve Bir Dilek Tut Derneği işbirliği ile çocukların hayallerini gerçekleştirmeye yardımcı oluyor

Mondelez International ve CarrefourSA çocukların hayalini gerçekleştirecek

Mondelēz International, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde çocukların hayallerini gerçekleştirmek üzere CarrefourSA ve Bir Dilek Tut Derneği ile güçlerini birleştirdi. Yapılan işbirliği ile çocukluk çağı kanseri, organ yetmezliği veya bağışıklık sisteminin çökmesi ile ortaya çıkan hastalıklarla mücadele eden ve hali hazırda tıbbi tedavisi devam eden çocukların imkânsız olarak gördükleri hayal ve dileklerini gerçekleştirmeye yardımcı olunacak. Çocukların hayatlarında coşku ve umut yaratabilmeyi amaçlayan Bir Dilek Tut Derneği aracılığıyla üç çocuğun hayali daha gerçek olacak.

 

12 – 25 Nisan günleri arasında Türkiye çapındaki CarrefourSA mağazalarında geçerli olacak kampanyada tüketiciler de aldıkları her Olips ve First ürünü ile bu kampanyaya destek verebilecek.

 

Mondelēz International, 160’dan fazla ülkede sakız, şeker, bisküvi ve çikolata kategorilerinde, her yerde, her zaman, her gün insanları gülümseten ürünler üreterek neşeli anlar yaratıyor.