Mondelez International Türkiye kadrosu güçleniyor

Yeni kariyer fırsatları yaratmayı önceliklerinden biri olarak kabul eden Mondelez International Türkiye’de iki önemli atama yaşandı

Mondelez International Türkiye kadrosu güçleniyor

Siparişten Nakde Ülke Müşteri Hizmetleri ve Lojistik Müdürü olarak çalışan Tayfun Can Küçük, Geleneksel Kanal Satış Müdürü (Marmara) olarak atandı. Küçük’ün görevini ise Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EEMEA) bölgesinde Bölge Süreç Mükemmeliyeti Siparişten Faturaya Lideri olarak görev yapan Özlem Önen devraldı.

 

Mondelēz International Türkiye’de 2011 yılında kariyerine başlayan ve Türkiye Müşteri Hizmetleri ve Lojistik Müdürlüğünün tüm fonksiyonlarında çalışarak geniş bir deneyim kazanan Tayfun Can Küçük hem çalıştığı birimin hem de Türkiye operasyonun dönüşümünde önemli katkılarda bulundu. Bu süreçte, sürdürülebilir üçüncü parti lojistik modelinin kurulması, yıldan yıla yüksek verimlilik hedeflerinin gerçekleştirilmesi, tedarikçiler ve müşterilerle artan etkinlik ve müşteri bağlılığıyla hizmet seviyesinin iyileştirilmesi ve kalitesinin artırılması için farklı projeler yürüttü.


                                                          


Türkiye Müşteri Hizmetleri ve Lojistik Müdürü olarak atanan Özlem Önen ise şirketteki kariyerine 2005 yılında Satış-Finans bölümünde başladı. 2008 yılında Müşteri Hizmetleri bölümüne atandı. Müşteri Hizmetleri departmanının farklı bölümlerinde geniş bir deneyim kazanan Önen, pazara satış lojistik modelinin kurulması, ERP sistem değişikliklerinin Türkiye’ye uyarlanması için farklı projeler yürüttü ve Müşteri Hizmetleri müdürlüğü görevini 2015 yılına kadar devam ettirdi. 2015 yılında, EEMEA Bölgesinde Süreç Mükemmeliyeti Siparişten Faturaya Lideri olarak sorumluluk üstlenen Önen, iki yıllık aranın ardından Türkiye operasyonuna Türkiye Müşteri Hizmetleri ve Lojistik Müdürü olarak döndü.