Model of Celebrity fırtınası M1 Konya'da esti

Başarılı organizatör Banu Noyan, koreograf Uğurkan Erez ve televizyoncu Armağan Çağlayan ile birlikte Türkiye'yi karış karış gezmeye devam ediyor

Model of Celebrity fırtınası M1 Konya'da esti

Bugüne kadar onlarca farklı şehirde gerçekleştirilen Model of Celebrity elemelerinin yeni durağı gelen yoğun istekle M1 Konya Alışveriş Merkezi oldu. Türkiye'nin dört bir yanını dolaşarak yetenekli gençleri keşfedip ekran ve podyumlara kazandıran Model of Celebrity jürisi, önceki gün Konya ve çevre illerden gelen gençlerle buluştu. Podyum ve ekrana adım atmak için kendine güvenenlerin jüri karşısına geçtiği Model of Celebrity elemelerine yüzlerce kişi başvurdu. Ön elemenin ardından 150 genç jüri karşısına çıktı. 14 kişi elemeyi geçerek, İstanbul'da yapılacak büyük finale bir adım daha yaklaştı.

 

Atışmalarıyla ünlü Uğurkan Erez ve Armağan Çağlayan, mankenlerin oyunculuk yapmasıyla ilgili tartışmaya başladı. Armağan Çağlayan'ın: “Mankenlikten çıkıp yeteneksiz olan çok kişiyi eğittik.” sözleriyle mankenleri eleştirmesine Uğurkan Erez sinirlendi. “Mankenleri böyle eleştiremezsin.” diyerek bir anda ayağa kalkan Erez, jüri koltuğunu terk etti. Hızlı adımlarla kulise giden Erez'in bu tavrı herkesi şoke etti. Bir kaç dakika sonra geri dönen Uğurkan Erez, “1 Nisan” diyerek şaka yaptığını söyledi.

 

Erez'in jüri koltuğunu terk etmesiyle ne yapacağını şaşıran Çağlayan bir anda gülmeye başladı. Şakanın ardından sohbetlerine devam eden jüriye Tülin Şahin'in vücudu bozulmasın diye çocuk doğurmamak için boşanma kararı aldığı haberleri soruldu. Uğurkan Erez: “Doğum yaptıktan sonra mesleğine devam eden birçok manken var. Çağla Şikel iki çocuk doğurduktan sonra mesleğe tekrar döndü. Sebep başka olabilir.” dedi. Geçtiğimiz günlerde bir Hollywood filminde rol alacağını açıklayan Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili konuşan Armağan Çağlayan: “Her şey oynayacağı role ve senaryoya bağlı. İyi bir senaryo ve dikkat çeken bir rolle Hollywood'da şansı olabilir.” diye konuştu. 

 

Son dönemde gündemden düşmeyen evlilik programlarının kaldırılmasıyla ilgili de konuşan jüri üyeleri halka: “Evlilik programları kaldırılsın mı.” diye sorunca yüzlerce kişi: “Evet” diye bağırdı. Bunun üzerine Armağan Çağlayan sinirlenerek: “Hepiniz seyrediyorsunuz sonra da kalksın diyorsunuz. İzlemeyin o zaman da yayından kaldırılsın.” dedi. 


Ani bir kararla İşte Benim Stilim jürisinden ayrılan Nur Yerlitaş'ın çok yorulduğunu söyleyen Uğurkan Erez: “Nur benim can dostumdur. Çok yoruldu. Biliyorsunuz bir hastalık geçirdi. Eylülde inşallah tekrar aramıza geleceğini ümit ediyorum.” açıklamasında bulundu.

 

Uğurkan Erez: “Zamanında Kenan İmirzalıoğlu'na 'ne işin var oyunculukta' dedim. İyi ki beni dinlememiş.” sözleriyle herkesi güldürdü. M1 Konya AVM Müdürü Tamer Yılmaz'ın da yer aldığı jürinin karşısına Azerbaycan, Irak, Afganistan, Suudi Arabistan, Bulgaristan ve Kırım kökenli yarışmacılar da çıktı. Konya'nın yöresel yemeklerine doyamayan Armağan Çağlayan ve Uğurkan Erez: Türkiye'de en iyi yemekleri Konya'da yedik. Muhteşem lezzetler var.” dedi.