Minikler Agora’da sömestr tatilinde hem kazanacak hem eğlenecek

Agora Alışveriş Merkezi’nde okulların kapanmasıyla birlikte karnesiyle gelen çocuklar Agora Eğlence Merkezi’nden 25 TL değerinde oyun hediyesiyle tatil keyfini ikiye katlayacak

Minikler Agora’da sömestr tatilinde hem kazanacak hem eğlenecek

Sömestr tatilinin tadını Agora Alışveriş Merkezi’nde çıkartacak olan çocuklar hem yoğun geçen eğitim döneminin yorgunluğunu atacak, hem de karne hediyeleri ile Agora Eğlence Merkezi’nde birbirinden farklı oyuncaklarla tatil keyfini yaşayacak.

 

18 Ocak – 3 Şubat günleri arasında karne heyecanı Agora’da yaşanacak. Karnesiyle danışma noktasına gelecek çocuklar Agora Eğlence Merkezi’nden 25 TL değerinde oyun hediye kazanacak.

 

Sömestr Keyfi Agora’da ikiye katlanacak

Karne Hediyesi ile Tatil Keyfini Yaşayacak çocuklar birbirinden renkli aktivitelerin yer alacağı “Köstebekgiller” lisanslı çocuk etkinliğinde sömestr tatilini dopdolu geçirecek.

 

31 Ocak-1-2-3 Şubat günleri arasında saat 13.00 - 18.00 saatleri arasında çocuklar Agora Alışveriş Merkezi’nde Köstebekgiller ile buluşarak onlarla söyleşiler, eğlenceli aktiviteler gerçekleştirecek, şarkılarla dans edecek ve hatıra fotoğrafı çektirecek.

 

21-25 Ocak ve 28 Ocak- 1 Şubat günlerinde saat 14.00 -18.00 arasında gerçekleşecek olan yaratıcı atölye çalışmaları ile çocuklar el becerileri geliştirerek yeni hobiler edinme fırsatı yakalayacak ve interaktif oyunlar ile eğlenceye doyacak. Sömestr tatili boyunca hafta içi her gün; Renkli Hamurlar Atölyesi, Oyuncak Atölyesi Sevimli Canavarlar Yapımı, Uzay Kumu Atölyesi, İçimdeki Ressam, Lego Atölyesi, Puzzle Atölyesi, Renkli Yastıklar Atölyesi, Artistik Atölyesi, Slime Yapım Atölyesi, Kinetik Kum Atölyesi, Kozalak Boyama Atölyesi, Eğitici Kutu Atölyesi Workshopları ile minikler keyifli vakit geçirirken yaratıcılıklarını geliştirecek.