Metro Türkiye, yaza özel 60 çeşit bisiklet sunuyor

Metro Türkiye, yaza özel 60 çeşit bisiklet sunuyor

Okulların kapanması ve yaz tatilinin başlayacak olması ile birlikte çocuklar ve bisiklet tutkunları için bisiklet mevsimi de açılıyor. Sepetli, katlanabilir, çocuk bisikleti, dağ ya da şehir bisikleti gibi birbirinden farklı 60 çeşit bisikleti Metro Türkiye, 6-30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerli olacak avantajlı fiyatlarla sunuyor.

 

Okul zilinin son kez çalacak olmasıyla birlikte öğrenciler karne heyecanını ve uzun bir yaz tatilinin sevincini yaşamaya başladı. Sabırsızlıkla beklenen tatil öncesi çocuklarına karne hediyesi düşünen aileler için Metro Türkiye, büyük bir bisiklet kampanyası başlattı. 6-30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerli olacak bu kampanya ile sepetli, katlanabilir, çocuk bisikleti, dağ ya da şehir bisikleti gibi 60 farklı bisiklet, servis ve kurulum dahil olmak üzere avantajlı fiyatlarla Metro Türkiye’de aileleri ve bisiklet tutkunlarını bekliyor.

Karne hediyesi olarak seçilebilecek en iyi hediyelerden biri olan bisikletin uzmanlara göre kas gücüne ve vücut esnekliğine çok önemli bir katkısı bulunuyor. Bisiklet sürmenin duruşu geliştirmesinin yanında, vücut koordinasyonunu sağlama, kemik sağlığı ve kardiyovasküler zindelik gibi pek çok faydası da bulunuyor. Bisiklete binmek, küçük çocuklardan yetişkinlere kadar, 7’den 70’e her yaştan insanın yararlanabileceği bir egzersiz olmakla birlikte aynı zamanda çevrenin sürdürülebilirliği için de büyük önem taşıyor.