Meral Tek, Değişen sosyal hayattaki yeni ihtiyaçlarınıza çözüm sunmayı amaçlıyoruz

Meral Tek, Değişen sosyal hayattaki yeni ihtiyaçlarınıza çözüm sunmayı amaçlıyoruz

tada! olarak sağlıklı beslenme farkındalığı gittikçe artan ülkemizde metropol hayatının bitmek bilmeyen temposunda düzenli ve sağlıklı beslenebilmek için gereken zamanı minimuma indirmeyi amaçlayarak çıktığımız bu yolda inovatif projelerimize yenilerini katmaya devam ediyoruz.

Etli Kuru Fasulye, Nohutlu Basmati Pilavı, Zeytinyağlı Mercimekli Enginar gibi ürünlerimizin bulunduğu  hazır yemek grubumuzla başladığımız bu yolculuğumuza koruyucu/katkı maddesi içermeyen, üstelik çeşitli yemek alternatifleriyle yemek hazırlama süresini minimuma indirmeyi hedefleyen anlayışla ürün ailelerimizi genişletiyoruz.

Son zamanlarda artış gösteren glüten alerjisi ve çölyak hastalığının etkisiyle, glütensiz ürünler  hayatımızda yer etmeye ve önem kazanmaya başladı. Peynirli, ıspanaklı, zerdeçallı gibi çeşitlerle tuzlu ihtiyacını karşılamaya, Hindistan cevizli, fındıklı ve kuru üzümlü çeşitleri ile de tatlı ihtiyacını karşılamaya yönelik  birbirinden farklı ve lezzetli glütensiz ürünleri ülkemizde üreterek kolay erişilebilir hale getiriyoruz.

Dönemin öne çıkan beslenme biçimlerinden Vegan Beslenme taleplerine biz de tada! Vegan serisi ile yanıt verdik. Kurutulmuş Domatesli Siyez Bulgur Pilavı’ndan Mısırlı Acılı Meksika Fasulyesi’ne kadar, yerli ve küresel lezzetlerin harmanlandığı geniş ürün yelpazemize, her geçen gün bir yenisini daha ekleyerek tada! ailesini büyütüyoruz.

tada! ailesi olarak değişen sosyal hayattaki yeni ihtiyaçlarınıza çözüm sunmayı amaçlıyor bu yolda bize ilham veren yeni dünyanın gençlerine teşekkür ederiz.