Mehmet Ziylan: Dünya markası olma hedefi hiç uzak değil

Ziylan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ziylan, “Bu toplantıda Ziylan Grubu’nun çalışanları olarak değil büyük bir ailenin fertleri olarak toplandık. Bugünlere hep birlikte geldik. Geçtiğimiz yıl Lumberjack’i satın alarak adımızı tüm dünyada duyurduk. Şimdi sıra dünya markası olma hedefimizi gerçekleştirmekte” diye konuştu

Mehmet Ziylan: Dünya markası olma hedefi hiç uzak değil

Bünyesinde Flo, Polaris, Kinetix, Dockers ve Lumberjack başta olmak üzere çok sayıda marka barındıran Türkiye’nin lider ayakkabı perakendecisi olan Ziylan Grubu, 2023 yılında Türkiye’nin çıkaracağı 10 global markadan biri olma hedefini çalışanlarıyla paylaştı. Dünya markası olma yolunda tüm süreçlerini yenileyen ve 2013 yılını atılım yılı ilan eden Ziylan Grubu, yeni İK stratejisini de “Hedefe odaklanmış, takım ruhuyla çalışan, sürekli gelişen ve geliştiren, mutlu, motivasyonu ve performansı yüksek çalışanlar” olarak belirledi.

Ziylan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ziylan,  “Bu toplantıda Ziylan Grubu’nun çalışanları olarak değil büyük bir ailenin fertleri olarak toplandık. Bugünlere hep birlikte geldik. Geçtiğimiz yıl Lumberjack’i satın alarak adımızı tüm dünyada duyurduk. Şimdi sıra dünya markası olma hedefimizi gerçekleştirmekte” diye konuştu. 

“Sihirli dokunuşu çalışanlarımız yapacak”
Geçtiğimiz yıl çok önemli bir değişim ve dönüşüm süreci için düğmeye bastıklarını hatırlatan Ziylan Grubu CEO’su Jaklin Güner, “Dünya markası yolculuğunda daha iyi bir Ziylan için danışmanlarla çalışıyoruz. Şu anda mutfağımızı topluyoruz, ev ödevlerimizi yapıyoruz. Ama bu hedefe ulaşmada asıl sihirli dokunuşu çalışanlarımız yapacak. Çalışanlarımızla güç birliği yaparsak, herkes bu işin bir parçası olursa, hep birlikte hedefe kilitlenirsek başarabiliriz. Ben Ziylan Grubu’nun çalışanlarında bu azmi görüyorum. Dünya markası olma hedefi hiç uzak değil” dedi.