Maşa ile Koca Ayı miniklerle M1 Konya AVM’de buluşacak

M1 Konya Alışveriş Merkezi, okulların açılmasıyla okula dönüş telaşı yaşayan minik ziyaretçilerinin heyecanına eşlik etmek ve mutluluklarına ortak olmak için birbirinden eşsiz etkinliklerine devam ediyor

Maşa ile Koca Ayı miniklerle M1 Konya AVM’de buluşacak

Çocukların büyük ilgi ve sevgiyle takip ettikleri Maşa ile Koca Ayıyı minik hayranlarıyla M1 Konya Alışveriş Merkez’inde yeniden buluşturuyor.

 

20-22 Eylül günleri arasında 14.00, 16.00, 18.00 saatlerinde M1 Konya Alışveriş Merkez’inde sahne alacak olan çocukların sevilen gözde ikilisi Maşa ile Koca Ayı birbirinden eğlenceli dans, gösteri ve oyunlarla minik hayranlarını eğlenceye doyuracak. Etkinlik belirtilen tarih ve saatler arasında çocukların, ücretsiz katılımlarına açık olacak.

 

M1 Konya Alışveriş Merkezi Müdürü Tamer Yılmaz: “M1 Konya Alışveriş Merkezi olarak birçok kültürel ve sanatsal etkinliklerin yanı sıra minik ziyaretçilerimiz için birbirinden eğlenceli ve eğitici faaliyetlere ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. 20-22 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan ”Maşa ile Koca Ayı” etkinliğimize çocuklarımızın ve ailelerinin ücretsiz katılımını bekliyoruz.” dedi.