Maşa ile Koca Ayı M1 Konya AVM’de

Yıl boyunca düzenlediği birbirinden keyifli etkinliklerle minik ziyaretçilerinin eğlence merkezi haline gelen M1 Konya AVM, eylül ayında çocukların okula dönüş heyecanını eğlenceye dönüştürüyor ve çocukların sevgilisi olan “Maşa ile Koca Ayı”yı konuk etmeye hazırlanıyor

Maşa ile Koca Ayı M1 Konya AVM’de

M1 Konya AVM, okulların açılmasıyla yine eşsiz bir etkinlikle minik ziyaretçilerini eğlenceye davet ediyor. Çocukların büyük bir ilgiyle ve merakla takip ettiği dünyaca ünlü “Maşa ile Koca Ayı”, 23 Eylül-01 Ekim tarihleri arasında M1 Konya AVM’de çocuklarla bir araya geliyor.

 

23 Eylül-01 Ekim tarihleri arasında her gün 12:00 ve 15:00 saatlerinde sahne alacak olan çocukların sevgilisi ikili Maşa ile Koca Ayı, Maskot Sahne Gösterisi, Maşa ile Koca Ayı Şarkıları ile Danslar, Maşa ile Koca Ayı Çocuklarla Tanışma ve Fotoğraf Çekimi gibi keyifli etkinliklerle çocukları eğlenceye doyuracak.

 

M1 Konya AVM Müdürü Tamer Yılmaz: “M1 Konya AVMolarak kültür ve sanat etkinlikleri yanında çocuklar için hazırlanan aktivitelere de ev sahipliği ve proje ortaklığı yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 23 Eylül-01 Ekim tarihleri arası ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan etkinliğimize tüm çocuklarımızı ve ailelerini bekliyoruz.” dedi.