Marka kadın festivali Podium’da

Marka kadın festivali Podium’da

Podium Ankara Alışveriş Merkezi anlamlı bir projeye daha ev sahipliği yaparak,el emeği göz nuru döken kadınlara destek oluyor ve emekçi kadınların günü olan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü muhteşem bir program ile kutluyor.

6-7-8 Mart tarihlerinde Kadından Kadına Destek PLatformu işbirliği ile ‘’Marka Kadınlar ‘’ Podium Ankara ‘da ağırlanacak. El emeği tasarım ve organik ürünler standları,alanında uzmanlarından sağlık,spor,moda ve astroloji sohbetleri ile dolu dolu bir program ile festival Yeşim Kaya moderatörlüğünde sunulacak.

6 Mart’da başlayacak olan festivalde, İlham Veren Yaşam Sohbetleri bölümünde ilk gün, Güzellik Uzmanı Serpil Babacan ‘’Güzellik Sektöründeki Son Gelişmeleri’’, Stilist Moda Danışmanı Dilek TOZLU ‘’Modaya Dair’’, Astrolog Ayşe Ulusal  ‘’Gökyüzünden Yeryüzüne Kadının Gücü ‘’ konuları ile yer alıyor olacak.

Kadının sosyal yaşamdaki yerine farkındalık oluşturmak üzere, etkinlikleri ile destek olan Podium Ankara Avm festival programında 2. Gün  ise; sağlık bölümünde Diyetisyen Pelin Yüksel ‘’Metabolizmayı Hızlandıran Besinler ‘’ ile önemli bilgiler aktarıcak, Enerji Uzmanı Ayhan Gültekin, ’’Hayatınızın Mimarı Sizsiniz’’ ile doğru  enerji ile hayatımızı nasıl yönlendirebilirizin yanıtları veriyor olacak.

Programda yine ünlü Diyetisyen Neslihan Aktepe yeni kitabı Aşk Tadında Diyet'i anlatırken, kitabının imzasını da yine Podium sahnede gerçekleştirecek. Yeşim Aşti ve ekibi ile Zumba Dansı ile performans gerçekleştirecek.

8 Mart günü ise Motosiklet Sporcusu ve Dünya Gezgini Serpil Kalaycı Motosiklet Sporu ile ilgili kadın olarak öncü olduğu dalda bilgiler aktarırken başarı hikayesini paylaşıyor olacak.

8 Mart Dünya Kadınlar günü kapsamında düzenlenen kadına ,kadın emeğine destek veren ve farkındalık yaratan bu harika etkinliği ile Podium Alışveriş Merkezi’ne siz de gelin, 3 gün sürecek keyif alacağınız sohbetlere katılın,emekçi kadınların standlarına siz de destek olun.

 

 

8 Mart Pal Nostalji yayın tırı Podium’da

Pal Nostalji Podium’a  zamanı geri almaya geliyor. Pal Nostalji eskmeyen şarkılarla 13.00-17.00 saatlerinde, 80’ler 90’lar ve Dj Peformansı ile özel tırında Podium Ankara Alışveriş Merkezi açıkotoparkında sizlerle buluşacak. Üstelik yayına katılan Podium ziyaretçileri yine Podium Avm markalarından hediye çekleri kazanabilecek.

Kazandıran kampanyaları farklı, farkındalık kazandıran etkinlikleri Podium Ankara Alışveriş Merkezi’ne bütün Ankaralılar davetli.