Mangal başında birlikteliğin değerini bilenler “Banvit’se Tamam” diyor

Mangal başında birlikteliğin değerini bilenler  “Banvit’se Tamam” diyor

Mangal kuşkusuz ülkemizde tüm kesimlerce sevilen, kültürümüzde önemli yeri olan bir etkinlik. Bahar ve yaz aylarında özellikle hafta sonlarının vazgeçilmezi, sevdiklerimiz ve ailemizle açık havada bir araya gelmenin en keyifli yollarından birisi.

Yaptırdığı araştırma sonuçları ve iç görülerden yola çıkan Banvit BRF, mangal sezonunun başlamasıyla birlikte MullenLowe İstanbul imzası taşıyan yeni reklam filmini yayına aldı. Ulusal kanallarda gösterime giren filmin önümüzdeki süreçte digital medya, influencer işbirlikleri ve outdoor mecralarında da desteklenmesi planlanıyor.

Banvit BRF Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Yasemin Gürleroğlu; "Paylaşmak ve değer bilmek kültürümüzde yeri olan önemli unsurlar. Ana kampanyamız öncesinde yaptığımız tüketici araştırmalarında, bu konuların kategorimizde de öne çıktığını gördük. Biz de kampanyamızı bu sonuçlar üzerine kurgulayıp, mesajlarımıza taşıdık. Mangal dönemi için hazırladığımız bu kampanyamızda yaptırdığımız mangal alışkanlıkları araştırmasının sonuçlarını ana iletişim stratejimiz ile harmanladık. Tıpkı kutlama sofraları ve bayramlar gibi mangal da aileleri, dostları bir araya getiren keyifli aktivitelerin arasında yer alıyor. Mangal başında yapılan sohbetler, lezzet, paylaşmak, birlik ve beraberlik yine mangalın olmazsa olmazları arasında. Bu nedenle biz de birliktelik ve keyif vurgusunu öne çıkararak, kampanya mesajımızı; Mangal başında birlikteliğin değerini bilenler Banvit'se Tamam diyor!' olarak belirledik.” dedi.

Herkesin favori mangal lezzeti ayrı ayrı. Kimi kanat, kimi sosis kimi de sucuk. Bu nedenle filmde sucuktan tütsülenmiş jumbo sosise, kanattan pirzolaya kadar mangalda çeşitlilik ve lezzet arayanlar için Banvit’in beyaz ete verdiği değer ve tüketicilerine sunduğu ürün çeşitliliği vurgulanıyor. “Mangal başında birlikteliğin değerini bilenler ‘Banvit’se tamam’ diyor!” konseptiyle hazırlanan reklam filminin yönetmenliğini Çağatay Kaya yaptı, prodüksiyonu ise PToT Films’e ait.