Mağazalar Ecocold tasarımlarıyla farklılaşıyor

Görsel mağazacılığın daha fazla önem kazandığı günümüzde Ecocold’un ürettiği tipte motorlu soğutucularla mekanları daha şık göstermek mümkün

Mağazalar Ecocold tasarımlarıyla farklılaşıyor

Görsel mağazacılık dediğimiz yeni trendle beraber, müşteri davranışlarını, alışkanlıklarını izleyen ve çözümler sunan teknolojiler önem kazanmaya başlamıştır. Rekabette fiyat faktöründen çok tüketici davranışlarını etkilemeye yönelik mağaza konseptleri ve kimlikleri yaratılmaya başlandı.Bu noktada müşterileri satın almaya yöneltecek mağazanızdaki tüm ürünleri fark etmelerini sağlayacak uygulamalar çok önemli. Ecocold’un ürettiği tipte içten motorlu soğutucular ise düşük yatırım ve herhangi bir inşaat gerektirmemesi dolayısıyla rahatlıkla taşınabilmesinin yanı sıra aynı zamanda bir pazarlama fonksiyonu olarak kullanılmaktadır.

 

Tüketicinin konumuna göre dolaba nereden kaç derece açıyla baktığını göz önüne alarak içerideki ürünü ön plana çıkarmak için özel tasarımları, markalara özel farklı renkler ve dolap giydirmesi üzerine çalışan ekibi ile dolapları aynı zamanda bir reklam aracı olarak da kullanılmaktadır. Yani aslında hem ürünlerin tüketicilere daha sağlıklı şekilde ulaştırılması açısından hem de ürünlerin pazarlanması açısından çözüm ortaklarına ve tüketicilere fayda sağlıyor. Hizmet rekabetinde müşteri memnuniyetini olmazsa olmaz bir değer ve görev olarak benimseyen Ecocold bir yandan ürünü tüketiciye ulaştırırken tazeliğini korurken bir yandan optimum mağaza donanımıyla müşteri memnuniyetini, alan verimliliğini, ürün satışını ve ciroları olumlu etkilemektedir.