Madame Coco, 18 ülkede 350 mağazaya ulaştı

Madame Coco, 18 ülkede 350 mağazaya ulaştı

Ev tekstili ve dekorasyon alanında bir dünya markası olma vizyonu ile çalışmalar yürüten Madame Coco, yurt dışında büyümesini hızla sürdürüyor. Madame Coco, Sırbistan ve Bosna Hersek’te de açtığı mağazalarla bugün toplam 18 ülkede 350 mağazasıyla globalde de sürdürülebilir başarısını korumaya devam ediyor.

Lider ev tekstili ve dekorasyon markası Madame Coco müşterilerinin ihtiyaçlarını, beklentilerini ve beğenilerini odağına alarak geliştirdiği zengin ürün gamını müşterilerine doğru noktalarda, ulaşılabilir okazyonlarda buluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor. Madame Coco aynı zamanda, mağaza metrekarelerini genişleterek, müşterilerine daha geniş ve ferah alanlara sahip konsept mağazalarında hizmet vermeye devam ediyor.

Yıl Sonu Hedefi 10 Yeni Ülke

2021 yılında 5 farklı ülkede ve 7 farklı şehirde 8 yeni mağaza açılışına imza atan Madame Coco, yurt dışı büyüme hedefleri kapsamında faaliyet bölgelerini genişletmeye devam ediyor. En son Bosna Hersek ve Sırbistan’da da mağaza açan şirket, toplam 18 ülkede 350 mağazaya ulaştı. Şirketin bu yıl yurt dışında 10 yeni ülkede mağaza açma hedefi bulunuyor.

Madame Coco, globaldeki fiziki mağazalarının yanı sıra e-ticaret kanalında da önemli adımlar ve yatırımlar hayata geçiriyor. Aralık 2021’de küresel, çok kanallı tedarik zincirlerini daha iyi yönetmek ve gelecekteki büyümesini desteklemek için pek çok ülkede hizmet veren perakende optimizasyon yazılımının öncü firmalarından RELEX Solutions ile çalışmaya başladı. Teknoloji yatırımlarının yanı sıra, Avrupa’daki e-ticaret faaliyetlerinin teslimat süresini kısaltmak amacıyla Avrupa’da bir depo kurulumunu hayata geçiren şirket, Madame Coco global websitesi üzerinden gerçekleştirilen satışlarda günlük teslimat yapmaya başladı. Ayrıca yurt dışındaki pazaryerleri ile çalışmalar sürdürülüyor.

Marka, yurt içi ve yurt dışı mağaza açılışları ve dijitalleşme yatırımları ile büyümeye devam etmeyi ve yeni operasyonlarıyla ülke ekonomisine katma değer sağlamayı planlıyor.