M1Konya AVM’den taraftarlara anlamlı hediye

M1Konya AVM’den taraftarlara anlamlı hediye

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, şehrin spordaki en önemli temsilcilerinden Konyaspor’un 98. kuruluş yıl dönümünde düzenlediği yarışmayla, 42 taraftara 2’li taraftar maskesi hediye edecek. Anadolu Kartalları’nın ambleminin yer alacağı maskeler ile M1Konya AVM, hem şehrin önemli bir değerinin kuruluşunu kutlayacak hem de taraftarlara COVID-19’dan korunmaya yönelik anlamlı bir hediye vermiş olacak.

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli bir yaşam merkezi haline gelen M1Konya AVM, şehrin spordaki en önemli temsilcilerinden Konyaspor’un 98. kuruluş yıl dönümünde, taraftarlara anlamlı bir hediye veriyor.

M1Konya AVM, sosyal medya hesaplarından başlattığı yarışmayla, 42 taraftara 2’li taraftar maskesi hediye edecek. Yarışma, 29 Haziran’da sonlanacak ve kazananlar 30 Haziran günü M1Konya AVM instagram hesabından duyurulacak.

Yarışmaya katılmak için M1Konya AVM instagram hesabının (@m1konyavm) takip edilmesi ve 20 Haziran günü paylaşılmış yarışma postunun beğenilmesi gerekiyor. Ardından Konyaspor sevginizi herkesten çok bilen bir kişinin post’a etiketlenmesi ile yarışmaya katılım sağlanıyor.