M1Konya AVM'den sosyalleşmeye katkıda bulunacak kampanya

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, sosyalleşmeye katkıda bulunacak bir kampanya başlatıyor. 21-25 Haziran tarihlerinde geçerli olacak Anında Satış Kampanyası ile aynı gün içerisinde 500 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilere kamp sandalyesi hediye edilecek

M1Konya AVM'den sosyalleşmeye katkıda bulunacak kampanya

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi M1Konya AVM, yeni kampanyası ile açık havada arkadaş buluşmalarına ortak oluyor.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1 Konya AVM, 21-25 Haziran tarihleri arasında hayata geçireceği Anında Satış Kampanyası ile aynı gün içerisinde 500 TL ve üzeri alışveriş fişini ibraz eden tüm misafirlerine kamp sandalyesi hediye edecek.

M1Konya AVM, kamp sandalyesi hediyesi ile neşeli sohbetlerin ve özlenen arkadaşlıkların gizli ortağı olacak. M1Konya AVM ziyaretçileri, kampanya ile doğanın ve özgürlüğün keyfini yaşayacak.

Stoklarla sınırlı kampanyasına tüm Konya halkını davet eden M1Konya AVM, güler yüzlü çalışanlarıyla, misafirlerine konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

AVM, tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile normalleşme sürecinde ziyaretçilerini havadar ve sağlıklı ortamlarıyla karşılıyor. Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten M1Konya AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle geçtiğimiz günlerde Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) şirketi AVM yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr ve www.m1konyaavm.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.