M1Konya AVM’den Anneler Günü hediyesi

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, Anneler Günü için yeni bir kampanyayı hayata geçirdi. 5-8 Mayıs tarihleri arasında 750 TL ve üzeri alışverişlerde anında 500 ml’lik çelik termos hediye ediyor.

M1Konya AVM’den Anneler Günü hediyesi

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi olan M1Konya AVM, anında satış kampanyalarına Anneler Günü kampanyası ile devam ediyor.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1 Konya AVM, 5-8 Mayıs tarihleri arasında 750 TL ve üzeri alışverişlerde anında 500 ml’lik çelik termos hediye ediyor. Kampanyaya aynı gün içinde yapılan alışverişlere dair en fazla 3 adet fiş/fatura ile katılım sağlanabiliyor. Kampanya stoklarla sınırlı olduğu için acele etmek gerekiyor.

Konforlu ve güvenli alışverişin adresi…

Anneler Günü Kampanyası için Konyalıları alışverişe davet eden M1Konya AVM, güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerine konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyor. M1Konya AVM, tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile normalleşme sürecinde ziyaretçilerini havadar ve sağlıklı ortamlarıyla karşılıyor. Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten M1Konya AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından Fiba Commercial Properties (Fiba CP) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr ve www.m1konya.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.