M1Konya AVM’de konya çocuk film günleri başlıyor

M1Konya AVM, 29-30-31 Temmuz’da Konya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenleyeceği ücretsiz çocuk filmleri gösterimine ev sahipliği yapacak…

M1Konya AVM’de konya çocuk film günleri başlıyor

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, Konya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenleyeceği ücretsiz çocuk filmleri gösterimine ev sahipliği yapacak. AVM otoparkında gerçekleşecek gösterimlerle birlikte Avşar Sinema Salonunda da 29-30-31 Temmuz tarihlerinde çocuk filmleri ücretsiz olacak.

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi M1Konya AVM, yaz tatilinde çocuklara eğlenceli vakit geçirtecek bir programa ev sahipliği yapıyor.

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin AVM otoparkında düzenleyeceği ücretsiz çocuk filmleri gösterimi ile birlikte Avşar Sinema Salonunda da 29-30-31 Temmuz tarihlerinde tüm çocuk filmleri ücretsiz olacak. Çocukların en sevdiği filmlerin yer alacağı gösterimler üç gün boyunca saat 11:00 ile 23:00 arasında gerçekleşecek.

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1 Konya AVM, yaz tatilinde çocuklara eğlenecekleri bir program sunuyor. Ayrıca çocuklara akranlarıyla sosyalleşebilecekleri bir alan da sağlamış oluyor. 

Kontenjanları sınırlı etkinliklerine bütün çocukları davet eden M1Konya AVM, tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile ziyaretçilerini havadar ve sağlıklı ortamlarıyla karşılıyor.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) şirketi AVM yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr ve www.m1konyaavm.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.