M1Konya AVM’de Fizyo Station açıldı

M1Konya AVM’de Fizyo Station açıldı

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, marka karmasını genişletmeye devam ediyor. M1Konya AVM, hayata geçirdiği yeni iş birliği ile medikal masaj alanında hizmet veren Fizyo Station’u ziyaretçileriyle buluşturdu. Profesyonel kadrosuyla hizmet veren marka, “Sağlığınız için Buradayız” sloganıyla M1Konya AVM’de ziyaretçilerini bekliyor.

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi M1Konya AVM, alanında önde gelen markalarla yeni iş birliklerini hayata geçirmeye devam ediyor. M1 Konya AVM’nin yeni markası Fizyo Station oldu. 

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1 Konya AVM, medikal masaj alanında hizmet veren Fizyo Station’u ziyaretçileriyle buluşturdu. Fizyo Station uyguladığı masaj ile vücudun kendi kendini iyileştirme yeteneğini harekete geçiren, sağlığı geliştiren, cildi güzelleştiren ve insanın kendisini harika hissetmesini sağlayan bir uygulama.

Bedenini tüm olumsuz etkilerden arındırmak isteyenlerin tercih ettiği Fizyo Station’da boyun, sırt, bel ve ayak masajı uygulamaları yapılıyor. “Sağlığınız için Buradayız” sloganıyla M1Konya AVM’de açılan Fizyo Station ziyaretçilerini bekliyor.

Konforlu ve güvenli alışverişin adresi…

Ziyaretçilerini yeni açılan Fizyo Station mağazasına davet eden M1Konya AVM, güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerine konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyor. 

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) şirketi AVM yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr ve www.m1konyaavm.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.