Londralılar Getir ile Selin’in ferahlığına kavuşuyor

40 yılı aşkın süredir farklı kokularıyla iyi hissetmemizi sağlayan Selin, ortalama 10 dakikada market ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturarak dünyada bir ilki gerçekleştiren Getir’in Londra ürün listesinde yerini aldı. Londralılar, Selin’in klasikleşen Limon Kolonyası’na Getir uygulaması üzerinden kolayca ulaşabilecek

Londralılar Getir ile Selin’in ferahlığına kavuşuyor

Selin kolonyaları, bu sene başında Londra’da hizmet vermeye başlayan Getir’in ürün listesinde yer alarak Londralıların kolonya ile tanışmasını sağlıyor. Türk halkının kültürel hafızasında yer etmiş kokuları sunan Selin, Londra’ya da Getir ile limon ferahlığı sunuyor.

Getir Londra’da satışı olan tek kolonya markası Selin, Limon Kolonyası ile girdiği evlerde günlük hayatın vazgeçilmezi olurken pandemi boyunca hijyenin sağlanmasına da yardım ediyor. Selin, aynı zamanda bir nefeste iyi hissettirerek tazelenmeye de katkıda bulunuyor. Gün içinde hem hijyen ihtiyacını karşılamak hem de yenilenmek isteyen Londralılar, Getir ile ortalama 10 dakika içinde Selin Limon Kolonyası’nı kapılarından teslim alabiliyor.

Selin Limon Kolonyası 150 ML evlere, iş yerlerine, arabalara, kısacası ihtiyaç duyulan her yere ferahlık duygusuyla hijyen ve tazelik getiriyor. Bir nefeste iyi hissettiren Selin Limon Kolonyası 150 ML, hijyenini 80˚ alkol, ferahlığını ise limon esansı ile sağlıyor.