Lila Group markaları Rossman ve Avansas.com’da satışa çıktı

Dünya standartlarında temizlik kâğıdı üreten Lila Group’un gözde markaları Sofia, Maylo ve Berrak, artık Rossman mağazalarında ve Avansas.com’da satışta

Lila Group markaları Rossman ve Avansas.com’da satışa çıktı

Kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran ürünleri ile dikkat çeken Lila Group’un, Sofia, Maylo ve Berrak markalı ürünlerine ulaşmak her geçen gün kolaylaşıyor. Sofia, Maylo ve Berrak şimdi kişisel Bakım, kozmetik ve sağlık marketi konseptinde hizmet verenRossman mağazalarında ve kurumsal şirketlere iş yeri ihtiyaçlarını avantajlı bir şekilde online olarak tedarik etme fırsatı sunan Avansas.com internet sitesinde yerini aldı.

 

İlk kullanımdan itibaren kullanıcılarının vazgeçemediği Maylo Puf Mendil, Maylo Dev Havlu ve Maylo 100’lü Peçete Türkiye genelinde 107 Rossman mağazasında yer alırken; avansas.com sayesinde de kurumsal şirketlere hızlıca ulaşacak.

 

Lila Group CEO’su Alp Öğücü yeni iş birlikleri ile ilgili olarak duyduğu memnuniyeti vurgulayarak şunları söyledi: “Lila Group olarak hem yurtiçinde hem de yurtdışında ürünlerimizin erişilebilirliğini en üst seviyeye taşıma gayreti içindeyiz. Türkiye’nin 81 şehrine ve dünyanın 77 ülkesine ürünlerimizi ulaştırıyoruz. Takip ettiğimiz araştırma raporlarına göre Perakende de e-ticaretin payı yüzde 5’in üzerinde ve 2017- 2018 yılı büyüme oranı yüzde 38 seviyesinde tüketicilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını cevaplamak adına Lila Group güvencesinde üretilen Sofia, Maylo ve Berrak markalı ürünlerimizi çok çeşitli platformlarda satışa sunuyoruz. Gerek Avansas.com gerekse Rossman ile başlayan iş birliğimizi önemsiyoruz. Her iki iş birliğimizin de hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”