Lezita Pratik Şef Ailesi’ne yeni ürün

Lezita, yeni yılda lezzet ailesini büyütmeye devam ediyor. Lezita Pratik Şef Ailesi’ne katılan yeni Çıtır Kıtır Serisi’nde yer alan Çıtır Kıtır Pişmiş Kanat, Çıtır Kıtır Piliç Fileto ve Çıtır Kıtır Pişmiş Baget nefis lezzet alternatifleri sunuyor

Lezita Pratik Şef Ailesi’ne yeni ürün

Lezita Pratik Şef Ailesi, yeni yılda aileye katılan yeni ürün serisiyle büyümeye devam ediyor. Lezita Pratik Şef Ailesi’nin en çıtır en kıtır serisi Çıtır Kıtır’da, Çıtır Kıtır Pişmiş Kanat, Çıtır Kıtır Piliç Fileto ve Çıtır Kıtır Pişmiş Baget olmak üzere üç farklı ürün bulunuyor.

Yüzde 100 piliç etinden üretilen Çıtır Kıtır Serisi’ndeki tüm ürünlerde, pilicin en lezzetli parçaları, son teknoloji ekipmanlarda yumuşatılarak, buğday ve mısır unundan hazırlanmış özel bir malzeme ile kaplanıyor. Özel yöntemlerle kızartılıp, pişirildiği için fırında ısıtıldığında bile kaplaması fritözde kızartılmış gibi gevrek oluyor.

Lezita Pratik Şef Çıtır Kıtır Pişmiş Kanat 240 gram, Çıtır Kıtır Piliç Fileto 270 gram ve Çıtır Kıtır Pişmiş Baget 240 gramlık ambalajlarında tüketiciye sunuluyor.