Lee x Kenan Doğulu’dan kış sezonu vazgeçilmezleri: Bomber ve Sherpa ceketler

Kenan Doğulu’nun marka yüzü olduğu efsanevi denim markası Lee, Sonbahar/Kış 2022 koleksiyonundaki bomber mont ve sherpa ceketlerle kış stilinin favorileri arasına giriyor.

Lee x Kenan Doğulu’dan kış sezonu vazgeçilmezleri: Bomber ve Sherpa ceketler

Kenan Doğulu’nun cool tarzıyla bir araya gelen Lee Sonbahar/Kış 2022 koleksiyonunda, kolej stilini yansıtan bomber ceketler göğüs ve sırtındaki arma ve grafik yazılarla öne çıkıyor. Spor ya da şık her görünümün eşlikçisi olacak ceketler, erkekler için kombin kolaylığı sağlıyor. Kenan Doğulu’nun kampanya çekimlerinde giydiği yeşil bomber ceket yeni sezonun favorisi olarak gardıroplarda yerini alıyor. Siyah, parlak kumaş ceket cesur görünümlere şıklık katarken, yünlü seçeneği en soğuk havalarda kurtarıcı parça oluyor. Yenilikçi görünümlerin yaratıcısı Lee, kış sezonunda sokaklarda kolej havası estirmeyi hedefliyor.

Stil sahibi erkeklerin vazgeçilmezi sherpa ceketler, her sene olduğu gibi 2022 kış trendleri arasında üst sıralardaki yerini koruyor. Krem rengi sherpa ceket, yumuşak dokusuyla maksimum rahatlık sağlıyor. Camel renkli kadife ve mavi jean seçeneklere sahip sherpa ceketler, günlük kombinlerin enerjisini yükseltecek bir stil dokunuşu katıyor.

Kenan Doğulu’nun marka yüzü olduğu Lee Sonbahar/Kış 2022 Koleksiyonu’nu Lee mağazaları, lee.com.tr ve bayi satış noktalarından keşfedebilirsiniz.

www.lee.com.tr

@leejeanstr