Kuzucuk Ankara’da ilk defa Podium’daydı

Podium Ankara Alışveriş Merkezi düzenlediği harika etkinliklere ve ilklerine bir yenisini daha ekledi.TRT ÇOCUK kanalında en çok izlenenler arasında yer alan KUZUCUK çizgi filminin lisanslı etkinliği ,ilk ara dönem tatili haftasonları Podium Ankara’da minik ziyaretçileri ile buluştu.

Kuzucuk Ankara’da ilk defa Podium’daydı

Ankara’da ilk defa Podium Ankara Alışveriş Merkezi’nin ev sahibi olduğu etkinlikte,eğitici öğretici diyalogların yer aldığı ana karakterler KUZUCUK ve İBİK ile harika zamanlar Podium ziyaretçisi minikler içindi.Sağlık,spor üzerine diyalogların bilmecelerin yer aldığı seanslarda,bol bol dans ve müzik ile minikler doyasıya eğlendi.

 

Podium Ankara’nın ara dönem etkinliği’ne yoğun ilgi

 

KUZUCUK etkinliği ile 16-17 ve 23-24 Kasım tarihlerinde 13.00-15.00-17.00 seanslarına katılım sayısı oldukça yüksekti.Her seansta ziyaretçilerin biter bitmez yeni seans için kuyruklara girdiği bu harika etkinlikte miniklerin çoskusu ve yoğun ilgisi görülmeye değerdi.

 

Düzenlene bu harika etkinlik ile Podium Ankara Alışveriş Merkezi yine ziyaretçilerinin gönlünde taht kurdu.

 

Kazandıran kampamyaları ,genişleyen marka zenginliği,öğreen eğlendiren ve fark yaratan etkinlikleri ile sizde Podium Ankara’yı sosyal medya hesaplarından da takip edin,hem alışverişinizin hem de eğlencenin farkını yaşayın.