Kütahya Porselen, "Zamansız Sofralar" Sergisi'nde

Reflections İstanbul Zamansız Sofralar Sergisi, The Marmara Grubu ev sahipliğinde, 5-8 Ekim tarihleri arasında, Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleşiyor. Tasarımlarıyla sofra estetiğine değer katan Kütahya Porselen, hayatımızdaki tüm bilge kadınlara adadığı Sophia Femina Serisi ile geçmişin öğretilerini ve geleceğin hayallerini sergiye taşıyor.

Kütahya Porselen, "Zamansız Sofralar" Sergisi'nde

Reflections İstanbul organizasyonu ve “Bereket” temasıyla Esma Sultan Yalısı’nda 5-8 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek Zamansız Sofralar Sergisi, yepyeni bir bakış açısı ve yepyeni bir deneyim sunuyor. Kavuşmayı, hayatı paylaşmayı özlediğimiz bugünlerde eşsiz buluşma noktamız sofraları bereket teması odağında yeniden kurgulayan sergi, iç içe geçmiş her adımda keşfedilmeyi bekleyen katmanlar barındırıyor. Sofra düzenlemenin yaratıcı örneklerini, ışık ve ses ile zenginleşen görsel sanatları, doğayı bir palet olarak kullanan çiçek tasarımlarını, çikolatanın yaratıcı ellerdeki serüvenini fantastik ve futuristik bir anlayış ile katılıcılar ile buluşturacak sergide Kütahya Porselen, hayatımızdaki tüm bilge kadınlara adadığı Sophia Femina Serisi ile yer alıyor.

Sophia Femina Serisi sofralara bereketi ve sevginin gücünü taşıyor

“Dünyanın herhangi bir yerinde bir çift göz size gücü, bereketi, doğayı, asaleti, emeği hissettirebilir” fikriyle ortaya çıkan Sophia Femina, sevginin gücünü, geçmişin öğretilerini, geleceğin hayallerini bir arada sunuyor. Tüm zamanların ruhunu bilge kadınların gözleriyle sofralara taşıyan seri zamansız bir şıklığı da sofralarla buluşturuyor. Koleksiyon sofralarda güçlü ve renkli bir etki yaratırken zarafeti ile de dikkat çekiyor.