Kozzy’de yaz tatili Tiyatro Şenliği’yle başlıyor

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, yaz tatiline giren tüm öğrencilere “Karne Şenliği” çerçevesinde, binlerce tiyatro bileti hediye ediyor. Yaz tatilinin tiyatro şenliği ile başlayacağı Kozzy’de çocuklar, birbirinden eğlenceli oyunlarla hayal dünyalarını farklı renklerle daha da zenginleştirecek. Kozzy’deki tiyatro gösterilerine tüm çocuklar davetli

Kozzy’de yaz tatili Tiyatro Şenliği’yle başlıyor

Kozzy AVM, özellikle çocuklara tiyatroyu sevdirmek için birbirinden güzel oyunların biletlerini karne hediyesi olarak armağan ediyor. Kozzy AVM tarafından bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek olan “Karne Şenliği” kapsamındaki tiyatro oyunları, 15 – 20 Haziran günleri arasında Kozzy’deki Kozyatağı Kültür Merkezi’nde sahnelenecek.

Bremen Mızıkacıları, Kırmızı Başlıklı Kız, Komik Kurt ve Keçi Yavruları, Sihirli Fasulyeler, Prenses Kurabiye ve Heidi gibi, çocuklar tarafından beğenilen ve dünya klasikleri arasında yer alan hikayelerin tiyatro sahnesine taşınacağı “Karne Şenliği” için biletler, bugünden (11 Haziran) itibaren Kozzy AVM danışma bankosundan ücretsiz olarak alınabilecek.

Her oyunun bileti, oyundan dört gün önce ziyaretçilere hediye edilecek. Sadece Kozzy Club üyelerine ücretsiz olarak verilecek olan tiyatro biletlerinden almak isteyenlerin, yine Kozzy danışma bankosuna giderek kısa bir form doldurması yeterli olacak. Formu doldurduğu andan itibaren Kozzy Club üyesi olan herkes, çocuklarını bu büyük eğlenceye ortak etme fırsatı yakalayacak.