Kozzy’de aşk ve ilişki konuşuldu

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi’nin Babalar Günü özel konuğu, gazeteci Mehmet Coşkundeniz ve kızları Mavi ile derin oldu

Kozzy’de aşk ve ilişki konuşuldu

Babalar Günü etkinlikleri kapsamında tüm Türkiye’nin tanıdığı gazeteci-yazar ve baba Mehmet Coşkundeniz ile kızları Mavi ve Derin’i konuk eden Kozzy AVM’de zaman zaman eğlenceli zaman zaman düşündüren bir söyleşi gerçekleşti. Türkiye’nin “Aşk Doktoru” olarak tanıdığı Mehmet Coşkundeniz bu özel günde, ilişkiler, evlilik, çocuk sahibi olmak ve boşanma gibi konularda önemli bilgiler verdi ve uyarılarda bulundu. Zaman zaman çocuklarına da sözü veren Coşkundeniz’in kızları sempatik tavırlarıyla izleyenlerin büyük beğenisini kazandı.

“Çocuklar Her Zaman Evliliği Kurtarmaz”
Evlenmek ve aile kurmanın insanların başına gelen en güzel şeyler olduğunun altını çizen Mehmet Coşkundeniz, “Evlenmek için evlenilmemeli, bireylerin evlenmek ve aile kurmak üzerine çok fazla düşünmesi gerekiyor.” dedi. “Çocuk, bir evlilikte her zaman evliliği kurtarmaz.” diyen Coşkundeniz, evlenen çiftlerin birçoğunun çocuk sahibi olma isteği nedeniyle boşandığını, bu nedenle bu kararın çok titizlikle düşünülüp karar verilmesi gerektiğini belirtti.

Adamın gözünün içine bakıp aşık olup olmadığını anlarım
Kızlarının aşk çocukları olduğunu söyleyen Mehmet Coşkundeniz her zaman bununla gurur duyduğunu belirtti. Bunun çocukların hayatlarına yansıyan bir durum olduğunu söyleyen Coşkundeniz, “Aşk çocuğu kendini belli eder, gözlerine baktığınızda gözünün parıltısından anlarsınız.” dedi. Aşkın bir gün mutlaka bittiğini de söyleyen Coşkundeniz, “İyi birer eş olamıyorsanız hayatınızın geri kalanında iyi birer anne-baba olmak için çalışmalısınız.” dedi. Kızlarının büyüdüklerinde getirecekleri damat adaylarının çok zorlanacağını söyleyen Coşkundeniz; “Ben Türkiye’nin Aşk Doktoru’yum. Adamın gözünden aşık olup olmadığını hemen anlarım. Aşıksa bile aşık değil bence deyip işi zora sürerim çünkü babayım ve kıskancım.” diyince izleyenleri güldürdü.