Konya Çocuk Film Festivali’nin adresi M1 Konya

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkısıyla düzenleyeceği Konya Çocuk Film Festivali 20-21-22 Temmuz günleri saat 11.00 - 22.00 saatleri arasında M1 Konya AVM sinemaları ve açık alanında gerçekleştirilecek

Konya Çocuk Film Festivali’nin adresi M1 Konya

Festivalde on binlerce çocuk unutulmayacak anlar yaşayacak. Her gün 11.00 ile 22.00 saatleri arasında çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak olan Konya Çocuk Film Festivali’nde her yaştan çocuk, Niloya, Emiray, Elif’in Düşleri ve Harika Kanatlar çocuk tiyatroları, çocuk şarkıları, yarışmalar, bilim gösterileri, kısa film, uzun film gösterileri ile hem öğrenecekler, hem eğlenecekler.

 

M1 Konya AVM Müdürü Tamer Yılmaz: “Bu yıl üçüncüsüne ev sahipliği yaptığımız ve gelenekselleşen bu festivalde çocuklarımız hem eğlenecekler, hem öğrenecekler hem de sürpriz hediyeler kazanacaklar. Türkiye’nin geleceği olan çocuklarımızı kültürel ve eğlenceli bir ortamda misafir etmekten mutluluk duyacağız. Bütün çocuklarımızı 20-21-22 Temmuz günleri M1 Konya AVM’de yapılacak olan Çocuk Festivaline bekliyor ve iyi eğlenceler diliyoruz.” dedi.