Kitap okuma alışkanlığına Agora’da dikkat çekildi

Toplum Gönüllüleri Vakfı öğrencileri Agora Alışveriş Merkezi’nde kitap okuma alışkanlığına dikkat çekti

Kitap okuma alışkanlığına Agora’da dikkat çekildi

Sosyal sorumluluk projelerine her zaman önem veren Agora Alışveriş Merkezi, Sakarya Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Vakfı öğrencilerini ağırladı. 6 Kasım Pazar günü saat 13.00’ de kitabını alan herkes farkındalık yaratmak amacıyla Agora Alışveriş Merkezi’nde sessiz okuma etkinliği gerçekleştirdi. 6 Kasım Pazar günü 13.00-15.00 saatleri arasında kitap okuyan öğrenciler alışveriş merkezi ziyaretçilerinin dikkati çekti. Okuma alışkanlığının önemine ve topluma okuma bilincini göstermek amacıyla düzenlenen etkinlik ilgi odağı oldu.


Farkındalık yaratan aktivitelere bir yenisi daha eklendi
Agora Alışveriş Merkezi topluma katkı sağlayacak projelere verdiği önem yaptığı etkinlikler de hayata geçiriyor. Geçtiğimiz aylarda Kütüphane Haftası’na özel düzenlediği “Her Evden Bir Kitap” sloganıyla kitap toplama kampanyası düzenlemiş ve ihtiyacı olan okullara kitap tedarik edilmişti. Kitap ve okuma kavramlarını topluma sık sık hatırlatmayı hedefleyen Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinden de övgüler alıyor. Öğrenciler ile işbirliği yaparak hayal ettikleri projeleri gerçekleştirme imkânı sunan Agora Alışveriş Merkezi tarafından Sakarya Üniversitesi Toplum Gönülleri Vakfı öğrencileri ile 6 Aralık 2015 tarihinde Karasu İlçesi’nde bulunan Hürriyet İlköğretim Okulu’na kırtasiye malzemeleri tedarik edilip, okulun ihtiyaçlarına katkıda bulunulmuştu. Agora Alışveriş Merkezi, 6 Kasım Pazar günü “Kitap Okuma Etkinliği” ile farkındalık yaratan aktivitelerine bir yenisi daha ekledi.


Agora öğrencilere özel avantajlar sağlıyor
Birbirinden seçkin markalarında öğrenci kartını ve Agora Card’ı gösterenler kaliteli ürünleri uygun fiyatlara alma imkânına sahip oluyor. Ücretsiz müşteri servisleri ile de öğrencilerin ilk tercihi olan Agora Alışveriş Merkezi kafe & restoranları ile vazgeçilmez hale geliyor. Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, topluma fayda sağlayacak ve farkındalık yaratacak etkinliklere destek vermekten mutluluk duyduklarını belirterekörnek davranışlarıyla destek sağlayan tüm öğrencilerine teşekkürlerini iletti.