Kelebek Mobilya 30 Ağustos’u 30 yeni mağazası ile kutladı

Kelebek Mobilya 30 Ağustos’u  30 yeni mağazası ile kutladı

‘Yeniliğe kanat açtık’ mottosuyla her geçen gün mağazalarına bir yenisini ekleyen Kelebek Mobilya, 30 Ağustos Zafer Bayramı ile birlikte 30 yeni mağazasını bünyesine kattı.

Türk mobilya sektöründe 86’ncı yılını kutlayan Kelebek, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı, hizmete açtığı 30 yeni mağazasıyla kutladı. Pandemi dönemi boyunca pek çok şirket yatırımlarına ara verse de Kelebek Mobilya, yeni mağaza açılışlarına ve yıl boyunca belirlediği hedeflere ulaşmak için çalışmaya devam etti. Mobilya denildiğinde ilk akla gelen ve Türkiye’nin en köklü markaları arasında yer alan Kelebek, yılbaşında bu yana 16 ildeki farklı lokasyonlarda açılışını gerçekleştirdiği yeni satış noktaları ile birlikte, 59 ilde toplam 185 mağazaya ulaştı.

Adıyaman’dan Şanlıurfa’ya, Kayseri’den Hatay’a

Kelebek Mobilya, Adıyaman Merkez, Ankara’da Yenimahalle, Çankaya, Mamak, Keçiören ve Etimesgut ilçeleri ile Antalya Kepez, Aydın’da Didim ve Nazilli ilçelerinde yeni mağaza açılışlarını gerçekleştirdi. Gaziantep Şehitkamil ve Hatay Samandağ mağazalarının yanı sıra Isparta Merkez’de de mağaza açan Kelebek Mobilya, 2021 yılındaki yeni yatırımlarıyla İstanbul’da Bahçelievler, Beylikdüzü, Ataşehir, Silivri, Ümraniye ve Fatih ilçelerindeki tüketicilerle buluştu. Kelebek Mobilya ayrıca; İzmir Kısıkköy, Çeşme ve Karabağlar ilçeleri, Kahramanmaraş’ta Onikişubat, Kayseri Kocasinan, Kırklareli Lüleburgaz, Konya Selçuklu, Mardin Midyat, Muğla Dalaman, Bodrum Yalıkavak, Nevşehir Merkez ve Şanlıurfa Karaköprü olmak üzere toplam 30 mağaza açılışını gerçekleştirdi. 

Yeniliğe Kanat Aç mottosuyla hedef 200 mağaza

Ortalama 1000 ila 1500 metrekare arasında değişen büyüklüklerdeki yeni mağazalarda, Kelebek Mobilya en yeni ve en seçkin ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunuyor.  ‘Yeniliğe kanat aç’ mottosuyla Türkiye’nin her ilinde olma hedefi doğrultusunda ilerleyen Kelebek Mobilya, yıl sonuna kadar bünyesine kattığı yeni iş ortaklarıyla toplam 200 mağazaya ulaşmayı planlıyor.