Karnesini alan çocuklar M1 Konya AVM'ye koşacak

M1 Konya AVM, sömestr tatili etkinlikleri kapsamında 23-31 Ocak tarihleri arasında her gün çocukları 3 farklı masalın ülkesine götürecek

Karnesini alan çocuklar M1 Konya AVM'ye koşacak

Minikler, M1 Konya AVM’de 23-31 Ocak günleri arasında her gün 13.00’ten 19.00’a kadar etkinlik alanında Kırmızı Şapkalı Kız, Karga ile Tilki ve Sinderella masallarının birer kahramanı olma fırsatı yakalayacak. Çocuklar masalların büyülü dünyasında gezerken sahne alan gösterileri izleyerek hep birlikte unutamayacakları bir gün gecirecek.


M1 Konya AVM, bu etkinlikle hem miniklerin karne heyecanını kutluyor. Çocuklar, yeteneklerini de geliştirebilecekleri ücretsiz etkinlikler ile masalların büyülü dünyasına yolculuk yaparak muhteşem bir sömestr tatili deneyimini Konya’da yaşayacak.


M1 Konya AVM Müdürü Selçuk Koçak: “Çocuklarımızın iki haftalık sömestre tatillerini dolu dolu geçirmeleri için Masallar Ülkesi’nin interaktif oyunlarını AVM’mize getiriyoruz. Çocuklarımız masal kahramanlarıyla tanışma imkânı bulurken, büyüklerimiz de çocukluklarına dönecekler. Tüm Konya’lıları 23-31 Ocak tarihlerinde “Masallar Ülkesi” interaktif  tiyatro gösteri için M1 Konya AVM’ye bekliyoruz.” dedi.