Kahve saatlerinize eşlik edecek birbirinden şık modeller Porland’da

Kahve saatlerinize eşlik edecek birbirinden şık modeller Porland’da

Yüzyıllardır sevilerek tüketilen, her günün olmazsa olmazı olan kahve rutinleri artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Mutlu hissettiren tasarımlarıyla kahve içme keyfini bir zevke dönüştüren Porland,  birbirinden zarif kahve takımı ve kupalarıyla 1 Ekim Dünya Kahve Günü’nü kutluyor.

Taptaze demlenmiş filtre kahve ya da geleneklere bağlı Türk kahvesi... Zor bir iş günü ya da keyif kahvesi anları için tercihiniz hangi kahveden yana olursa olsun evde içilen kahveyi daha haz alınacak hale getirmek sizin elinizde. Kahve keyfinizi renklendirecek tasarımlarıyla sunumlarınızı güzelleştiren Porland, tadı damağınızda kalan kahve molalarınıza birbirinden şık tasarımlarıyla eşlik ediyor.

Kahve keyiflerinize tasarım imzası

Beyaz zemin üzerinde evreni temsil eden en özel renkleri buluşturan Porland Cosmos Kahve Takımı, evdeki keyifli anların da eşlikçisi olmaya aday.  Bereketin simgesi Fatma Ana’nın Eli motifi kullanılarak tasarlanan Porland Glamorous Kahve Takımı sizi ve misafirlerinizi bereketli anlarda buluşturuyor.  Zarif, modern ve zamansız tasarımı ile şıklık ve asaleti temsil eden Porland Limoges Glittering Kahve Takımı gerçek altın, platin ve bronz malzemesi ile kullanıcılara kaliteli ve sofistike bir deneyim sağlıyor. Her motifinde farklı anlamları olan, dokuyan kişinin ilmekleri ile ortaya çıkardığı büyülü kilim deseni hikayelerine sahip Porland Arabesque Kahve İkram Takımı ise renkleriyle göz dolduruyor. Harf baskılı fincan modelleri de kahve keyfini kişiselleştirmek isteyenler için en şık seçenekler arasında yer alıyor.

Farklı zevklere hitap eden seçenekler

Kahve severler için kahve saatlerini bir ritüele dönüştüren Porland, kahve tutkunları için farklı boyutlardaki kupa çeşitleriyle de dikkat çekiyor. Afrika’ya özgü hasır tabaklardan ilham alınarak tasarlanan Ruanda Kupa’nın festival tadındaki canlı renkleri ile görür görmez içinizi ısıtacak. Otantik desenlerin modern detaylarla harmanlanmasıyla ortaya çıkan Generations Kupa farklı dönemlerin esintileriyle kahve keyfinize zenginlik katıyor. Japon minimal ev düzenleme sanatından ismini ilham alarak; gök, yer ve ormanı temsil eden Danshari Kupa ise en doğal ve en saf haliyle doğada karşılaştığımız renkleri yaşam alanlarımıza taşıyor.

Porland kahve fincanı ve kupa çeşitlerini yakından incelemek için Porland mağazalarını ve www.porland.com adresini ziyaret edebilirsiniz.