Kahve Dünyası Zaferin 100.yılını coşkuyla kutluyor

Kahve Dünyası Zaferin 100.yılını coşkuyla kutluyor

Kahve Dünyası 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yıldönümünü düzenleyeceği etkinliklerle kutluyor.  Suadiye Köşk ve Büyükada Kahve Dünyası mağazalarında bando takımının, sevilen marş ve şarkılarla eşlik edeceği kutlamalarda, herkese Türk bayrağı ve balon hediye edilecek. Ayrıca bu anlamlı güne özel, 30 Ağustos’ta Kahve Dünyası mobil uygulaması üzerinden QR kod ile alışveriş yapan 100 kişiyi de çekirdek hediyesi bekliyor.

Kahve Dünyası yılın her özel gününde yaptığı gibi 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı da özel etkinlikler ve hediyelerle kutlamaya hazırlanıyor. 30 Ağustos Salı günü Kahve Dünyası’nın Suadiye Köşk ve Büyükada mağazalarında düzenleyeceği kutlamalara bando takımı da eşlik edecek. Kahve Dünyası bu anlamlı günde herkesi zaferin 100. yılına yakışır bir şekilde bayrakları dalgalandırarak, marşlar ve şarkılar söyleyerek mağazalarında kutlamaya davet ediyor. Büyükada’da 11:00-15:00, Suadiye Köşk’te 13:00-15:00 saatleri arasında yapılacak etkinlikler herkesin katılımına açık olacak.

100. yıla özel çekirdek hediyesi

Kahve Dünyası, Zafer Bayramının 100. yılına özel, mobil uygulaması üzerinden QR kod ile alışveriş yapacak her 100. kişiye de alışverişinde kullanabileceği 100 TL değerinde çekirdek puan hediye edecek.100 kişi ile sınırlı olan çekirdek hediyesinde toplam 10.000 TL değerinde çekirdek puan dağıtılacak.

Kahve Dünyası Hakkında 

Yarım asırdır kahve - kakao ticareti yapan ve 30 yılı aşkınçikolata deneyimi bulunan Altınmarka Grubu’nun bir üyesi olan Kahve Dünyası, ilk mağazasını İstanbul’un Eminönü semtinde açtı. Misafirperverliği ve ikram kültürüyle kısa sürede sektörün öncü markalarından biri haline gelen Kahve Dünyası günümüz itibarıyla Türkiye’nin coğrafi penetrasyonu en yüksek kahve ve çikolata zinciridir. Yurt içinde 200’ü aşkın mağaza olmak üzere akaryakıt istasyonları ile1000’e yakın satış noktası, yurt dışında ise 15 mağazası bulunan Kahve Dünyası, her gün 100 bini aşkın misafirine hizmet vermektedir. Tüm mağazalarının işletmesini üstlenerek kalitesini garanti altına alan Kahve Dünyası aynı zamanda, kahve, çikolata, dondurma, unlu mamul ve fit lezzetlerden oluşan bini aşkın lezzetini Türkiye’de benzeri olmayan mağaza konsepti ile misafirlerine sunmaktadır. “Hepimizin Ortak Noktası” söylemiyle faaliyetlerini sürdüren Kahve Dünyası’nın kurumsal sosyal sorumluluk projelerini bir araya getirdiği budunyahepimizin.org isminde bir platformu bulunmaktadır.