Kahve Dünyası’ndan temmuz ayına özel lezzet: Beyaz Çikolatalı Cevizli Dondurma

Kahve Dünyası’ndan temmuz ayına özel lezzet: Beyaz Çikolatalı Cevizli Dondurma

Her ay için özel olarak hazırladığı dondurmalarıyla dikkat çeken Kahve Dünyası, temmuz ayına ferahlatıcı lezzet katacak Beyaz Çikolatalı Cevizli Dondurma ile dondurma severlerin karşısına çıkıyor.Beyaz çikolata, ceviz, tam yağlı Jersey inek sütü ve özel kıvamlı süt kreması ile benzersiz bir lezzet deneyimi yaşatan Beyaz Çikolatalı Cevizli Dondurma, temmuz ayı boyunca Türkiye’nin dört bir yanındaki Kahve Dünyası noktalarında dondurma severleri bekliyor.

‘Herkesin ortak noktası’ Kahve Dünyası,  her aya özel olarak hazırladığı “Ayın dondurması” konseptiyleözgün lezzetler sunmaya devam ediyor. Temmuz ayının sürpriz dondurması  Beyaz Çikolatalı Cevizli Dondurma, lezzetini Batı Afrika’nın birinci hasat kakao çekirdeklerinden elde edilen kakao yağı ve vitamin deposu ceviz ile tam yağlı Jersey inek sütünden alıyor.

Diğer tüm Kahve Dünyası Dondurmaları gibi hiçbir koruyucu, boya ve aroma içermeyen Beyaz Çikolatalı Cevizli Dondurma, lezzetini tamamen kaliteli hammadde, süt ve salepten alıyor. Paketli ve kiloluk ambalajlarda da satışa sunulan Kahve Dünyası Dondurmaları özel paketleme çözümüyle dondurma keyfini her yerde yaşatıyor.