Jakamen M1 Konya AVM’de açıldı

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, marka karmasını genişletmeye devam ediyor. M1Konya AVM, hayata geçirdiği yeni iş birliği ile erkek giyim markası Jakamen’i ziyaretçileriyle buluşturdu. Kaliteli ürünlerini hızlı üretimle birleştiren Jakamen, “Her Modda Seninle” sloganıyla M1Konya AVM’de ziyaretçilerini bekliyor.

Jakamen M1 Konya AVM’de açıldı

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli yaşam merkezi M1Konya AVM, alanında önde gelen markalarla yeni iş birliklerini hayata geçirmeye devam ediyor. M1 Konya AVM’nin yeni markası Jakamen oldu. 

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan M1 Konya AVM, erkek giyim markası Jakamen’i ziyaretçileriyle buluşturdu. Kaliteli ürünlerini hızlı üretimle birleştiren Jakamen’de damatlıktan, takım elbiseye, ayakkabıdan aksesuara birçok ürüne ulaşılabiliyor. Büyük beden seçeneğinin de yer aldığı Jakamen, “Her Modda Seninle” sloganıyla M1Konya AVM’de ziyaretçilerini bekliyor.

Konforlu ve güvenli alışverişin adresi

Erkek giyim modellerinde farkını yansıtmak isteyen Konyalıları yeni Jakamen mağazasına davet eden M1Konya AVM, güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerine konforlu ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyor. 

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) şirketi AVM yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren M1Konya AVM hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr ve www.m1konyaavm.com.tr adreslerinden ulaşılabiliyor.