Jack & Jones’la mağazacılıkta yeni dönem

Danimarka’nın önemli tekstil devlerinden Bestseller’ın bünyesindeki 12’ye yakın markanın en büyüklerinden biri olan Jack & Jones farklı tarzlardan oluşan 5 alt markasını bir araya getirerek Jack & Jones Store Concept’i yarattı

Jack & Jones’la mağazacılıkta yeni dönem

Jack & Jones 1990’dan beri moda dünyasında denim giyim odaklı koleksiyon modellerini, erkeklerin tarzlarına katma değer katmak amacıyla sunan bir marka olarak yol alıyor.

Danimarka’nın önemli tekstil devlerinden Bestseller’ın bünyesindeki 12’ye yakın markanın en büyüklerinden biri olan Jack & Jones kuruluşundan kısa bir süre sonra piyasada güçlü jean markalarından biri haline geldi. Yüzlerce mağaza sayısıyla kendini gösteren Jack & Jones günümüzde erkek giyiminde Avrupa'nın önde gelen üreticilerinden biri.

Jack & Jones dünyasının 3 anahtar kelimesi olan Cool, Casual ve Özgüven markanın olmazsa olmazlarını oluşturuyor. Hedefini erkeklerin, kendilerine özgü hayat tarzlarını, sınırlarının doruklarında doya doya yaşamalarını sağlamak üzerine kuran marka bu hedefini senelerdir büyüterek sürdürüyor.

Jean, Jack & Jones'un omurgası olarak kabul ediliyor. Dünyanın önde gelen İtalyan tasarımcılarıyla beraber hazırlanan jeanler kusursuz kalıp ve detaylarla, gösterilen özenle dünya çapında Jean tutkunlarının bir numaralı tercihi haline gelmiş durumda.

Jack & Jones, denim kültürünün yanı sıra bünyesinde barındırdığı 5 farklı alt markasıyla erkeklerin özgürlük dünyasını daha da genişletiyor. Originals By Jack & Jones, Premium By Jack & Jones, Jack & Jones Vintage Clth, Core By Jack & Jones, Jack & Jones Tech markalarının ayrı ayrı sahip oldukları tarz, konsept ve tasarımların etkisiyle baştan yaratılan Cevahir AVM’deki mağaza Jack & Jones Store Concept olarak Türkiye’de mağazacılık alanında da yeniliklere öncülük ediyor.

Her markanın ruhuna uygun tasarlanan ve ona göre dizayn edilen mağaza geçtiğimiz günlerde kapılarını açtı. 5 farklı mağaza hissiyle yaratılan Jack & Jones Store farklı zevklere ve tarzlara hitap edecek koleksiyonlarıyla müşterilerine keyifli, rahat ve bol seçenekli bir alışveriş keyfi yaşatıyor.