İstanbullu perakendeciler Bursa’da buluştu

İstanbul PERDER, geçtiğimiz hafta sonu Bursa Kervasaray Otel’de üye kampı düzenledi. Bu seneki gündem maddesi “Mağazalarımızı en iyi nasıl yönetebiliriz?” olan ve iki gün süren organizasyonda toplantıların yanı sıra keyifli dakikalar yaşandı. Üçge’nin ana sponsor olduğu üye kampına katılım hayli yüksekti

İstanbullu perakendeciler Bursa’da buluştu

İpek GÜL

Üye kampına İstanbul PERDER üyelerinin yanı sıra Üçge Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcı Hayri Tuncer, Başkan Vekili Okan Aras da katılım gösterdi. Yapılan etkinlikte İstanbul PERDER Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Biçen, açılış konuşmasını yaptı.

Sırasıyla Grup Hatipoğlu Market’in Grup Kategori Müdürü Aziz Kavak ‘manav’, Sarıyer Market Genel Koordinatör Zafer Yayla ‘raporlama’, Çağrı Market Satın Alma Müdürü Abidin Çavuşoğlu ‘kasap’, Hakmar’ın Genel Koordinatörü Celalettin Zırhoğlu ‘çalışma saatleri’ , Üçler Market İnsan Kaynakları Müdürü Yasemin Parlak ‘insan kaynakları’, İdeal Market Yönetim Kurulu Üyesi Harun Altun ‘iş takibinin yapılması’, Efor Market Mağaza Müdürü Hikmet Sancak ‘doğru lojistik yönetimi’ ve Doğan Market Genel Koorninatörü Dursun Tokgöz ‘son kullanım tarihlerinin takibi’ konu başlıklarına değindi.

Kampta Üçge adına konuşan Okan Aras, Üçge tanıtım filminin izlenmesinin ardından sahneye çıkarak, “Herkes Üçge ile gurur duydu değil mi?” dedi ve markaya ve kaliteli ürüne verilen değer üzerine bir konuşma yaptı.

İstanbul PERDER üyeleri Üçge’nin aracılığıyla teorisi “Yalan Makinesi”nin mucidi Dr. William Marston'ın "Normal Kişilerin Duyguları" adlı araştırmasına dayanan ve Levent Erol tarafından yerelleştirilen D.I.S.C. analizini, Levent Erol’la uygulama şansını buldu. Üyeler, fuaye alanında Power HRM masasında, D.I.S.C. Kişilik Envanteri ile nasıl bir lider, nasıl bir yönetici olduklarını ölçtü.

26 Ocak Pazar günü yapılan kahvaltı sohbetinde üyeler Uzman Psikolog Dilara Kızılçay ile bir araya gelerek, keyifli bir sohbetle kendilerini tanıdı, “Alışveriş hayattır” temasıyla 2’ncisi düzenlenen Üçge Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi’yle gülümsedi. Playstation, tombala, tabu, okey, langırt, satranç ve tavla turnuvası ile stres atan üyeler, ödüllü oyunlarla eğlendi, karikatür sanatçısı Tayfur Şopolyo’nın fırçasından hoş bir hatıra ekledi, ebru sanatını tecrübe etti, akıl oyunlarıyla düşünürken eğlendi.