İstanbul Cevahir’de “ Böylesi Daha Keyifli “ başladı

​​​​​​​İstanbul Cevahir, Kasım ayının son haftasında misafirlerine sunduğu fırsatlarla alışveriş keyfi yaşatıyor.

İstanbul Cevahir’de “ Böylesi Daha Keyifli “ başladı

Yaptığı etkinlikler ve kampanyalarla her daim insana temas eden İstanbul Cevahir, İstanbul’un merkezinde hoşça vakit geçirmek isteyenlerin uğrak noktası olmaya devam ediyor. Yaptığı projelerle şaşırtan İstanbul Cevahir, Kasım ayının son haftasında bu kez “Böylesi Daha Keyifli” diyor.

İstanbul Cevahir, 25-27 Kasım tarihleri arasında alışveriş yapan misafirlerine sunduğu indirim ve hediyelerle alışveriş yaparken de kazanma ve eğlenme fırsatı sağlıyor. 200 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, 100 TL bakiye yüklü Param Kart’a anında sahip olurken, “Alışverişte Kendisini Kaybedenler Buluşma Noktası’nda, “Yorumlarda Değil, Yorulana Kadar Gezenler” Keyif Noktası’nda, “Sayfayı Yenileme, Kendini Yenile” diyenler Yenilenme Noktası ve ‘’İnternet Çerezlerini Kabul Etmek Zorunda Değilim” diyenler, Çerez Noktası’nda buluşuyor.

 “Kasım Sonunda Kafamın İçi Temsili’’

İstanbul Cevahir, alışveriş tutkunlarını Spotify’da hazırladığı “Kasım Sonunda Kafamın İçi Temsili’’ isimli playlist ile dijital platformda müzikle de buluşturuyor. Alışveriş tutkunları ayrıca Spotify’da dinledikleri şarkıları Alışveriş Merkezi’nde bando eşliğinde dinleme fırsatı da yakalayacaklar. Müziğin hiç eksik olmayacağı İstanbul Cevahir’de, misafirler “Böylesi Daha Keyifli” diyecekler.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.istanbulcevahir.com adresinden ya da kampanya standından ulaşılabilir.