İnegöl AVM Kasım ayında eğlenceye doyuracak

Ara tatilde çocukları mutlu edecek atölye ve etkinlikler İnegöl AVM’de

İnegöl AVM Kasım ayında eğlenceye doyuracak

Yenilenen yüzü ve açık hava AVM’si olmasının getirdiği ferah yapısıyla İnegöl AVM; atölye programları, kampanyaları ve etkinlikleriyle ziyaretçilerine dopdolu bir Kasım ayı ve ara tatili yaşatmaya hazırlanıyor. Geniş marka karmasıyla hizmet veren İnegöl AVM, yeni kampanyası ile 500 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine battaniye hediye ediyor. Kasım ayına özel 6 farklı atölye programı hazırlayan İnegöl AVM, 20 Kasım’da Eğlencebaz Show, 21 Kasım’da Enver Ertaş ile İllüzyon Show, 27 Kasım Lego Robot Arabası ile Yarış, 29 Kasım’da ise canlı müzik dinletisi düzenleyecek.

Her zevke ve ihtiyaca yönelik alışveriş deneyimi sunan İnegöl AVM, atölyeleri, etkinlikleri ve yeni kampanyası ile İnegöllülere hareketli bir Kasım ayı programı hazırladı.

İnegöl AVM, Kasım ayının son haftası başlayacak yeni kampanyası ile aynı gün içerisinde 500 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine tek kişilik battaniye hediye ediyor. Soğuk havalarda ısınmak ve kış keyfine ortak olmak amacıyla hazırlanan kampanya stoklarla sınırlı olduğu için acele etmek gerekiyor.

İnegöl AVM, ara tatilde çocukları atölyelere bekliyor

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan İnegöl AVM, ay boyunca planladığı atölye programları ile çocukların ara tatilini renklendiriyor. Alışveriş Merkezi; Balon Katlama Atölyesi, Buzdolabı Magneti Tasarlama Atölyesi, El Aynası Süsleme Atölyesi, Saksı Boyama Atölyesi, Kumbara Atölyesi, Öğretmenler Günü Çerçeve Atölyesi ile çocukların ve ziyaretçilerin hoş vakit geçirmesini sağlarken, aynı zamanda el becerilerini de kuvvetlendiriyor. Pandemi şartlarına göre hazırlanan etkinlik alanlarında, mesafe kurallarına, maskeye ve seans araları dezenfekte işlemlerine özenle dikkat ediliyor.

Enver Ertaş ile Komedi ve İllüzyon Show İnegöl AVM'de

Yenilenen yüzü ve geniş sosyal alanlarıyla sağlıklı ve hijyenik bir alışverişin adresi İnegöl AVM, 21 Kasım’da sahne sanatlarının birçoğuyla yakından ilgilenmiş, onları da sihirli macerasına ortak etmiş, komedyen, sihirbaz ve illüzyonist Enver Ertaş’ı ağırlayacak.  

İnegöl AVM, Kasım ayında düzenlediği müzik performansları ile alışverişi müzik ile de taçlandıracak. 29 Kasım’da düzenlenecek canlı müzik eşliğinde alışveriş deneyimi sunulacak. 27 Kasım tarihinde ise Lego Robot Arabası ile yarış etkinliği yapılacak.

Hijyenik ve güvenli alışverişin adresi

Geniş yerli ve yabancı marka karmasıyla hizmet veren İnegöl AVM, açık hava AVM’si olmasının getirdiği ferah yapısıyla herkesi Kasım ayına özel düzenlediği etkinliklere ve atölyelerine katılmaya davet ediyor. Normalleşme döneminde ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten İnegöl AVM, uyguladığı hijyen kuralları ve uygulamaları ile de güvenli ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. Alışveriş Merkezi, uygulamaya aldığı önlemlerle Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından FİBA Commercial Properties (FİBA CP) yatırımı olan İnegöl AVM ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.inegolavm.com.tr, FİBA Commercial Properties hakkında detaylara ise www.fibacp.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.