İlk Zil Agora’da Çalıyor

16 Eylül Pazartesi günü başlayacak olan 2013-2014 eğitim-öğretim dönemi için geri sayım Agora Alışveriş Merkezi’nde etkinliklerle devam ediyor

İlk Zil Agora’da Çalıyor

Agora Alışveriş Merkezi’nde 7-8-13-14 Eylül günlerinde okul öncesi dönemi için etkinlikler düzenleniyor. 7-8 Eylül günlerinde gerçekleşecek “Küçük Bilim Adamları” atölyesinde çocuklar maddenin farklı hallerini keşfedecek ve kendi fosillerini yapabilecek. 8 Eylül tarihinde TRT Çocuk’ta Paytak programı ile her gün ekranlarda olan Kerem Eser, clown oyunculuğu, pandomim, jonglörlük ve interaktif illüzyon sunumlarıyla yapacak. 14 Eylül ve 15 Eylül günlerindeyse çocuklar, Legolarla kendi robotlarını yapabilecek ve hayallerindeki hayvanat bahçesini yaratabilecekler.

Okul alışverişi için indirimler devam ediyor
Agora Alışveriş Merkezi’nde birçok markada yüzde 70’e varan sezon indirimleri devam ederken çocukların okul ihtiyaçlarına yönelik kampanyalarda sürüyor. Flo, 02-15 Eylül günleri arasında seçili okul ayakkabılarından alan çocuklara, temel okul ihtiyaçlarından oluşan kırtasiye seti hediye ediyor.

Defacto’da Eylül ayı boyunca 69 TL’lik alışverişe 10 TL hediye çeki, 138 TL’lik alışverişe 20 TL hediye çeki veriyor.

Agora Yalıspor, Adidas ve Nike mağazalarından da okul alışverişi yapabilirken, ayakkabı seçimi için İnci, Hotiç, Deriden, Steve Madden, Flo, LCW, Bücürük ve Nine West gibi mağazalarda da okula yönelik alternatifler bulunuyor.

Ayrıca kırtasiye ürünleri Agora D&R, Joker ve Toyzshop mağazalarında bulunurken, yeni açılan Samsonite mağazasında okul çantalarına yönelik alternatifler de bulunuyor.

Agora Sohbetleri Başlıyor
Agora AVM 6 Eylül Cuma Psikolog Kutay Ürkmen ile “Eyvah Okullar Açılıyor”, 13 Eylül Cuma Beslenme Uzmanı Çiğdem Çetinkaya ile “Çocuklarda Sağlıklı Beslenme” ve 20 Eylül Cuma Uzman Psikolojik Danışman  Ferhan Bıçakçılar ile “Çocuklar Okula Başlarken Bilinmesi Gerekenler” ve 27 Eylül Cuma günü Çocuk Hastalıkları ve Sağlığı Uzmanı Doktor Hakan Balım ile “Üst Solunum Yolları Enfeksiyonundan Korunma” konulu sohbetleri  ziyaretçilerle buluşturuyor.