İhsan Ateş Mağazacılar Günü’nü çalışanları ile kutladı!

DeFacto CEO’su İhsan Ateş, 12 Aralık Mağazacılar Günü’nü markanın Ankara’daki mağazalarında görevli çalışanları ile birlikte kutladı

Ulaşılabilir moda da dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen DeFacto’nun icra kurulu üyeleri ve yöneticileri, 12 Aralık Mağazacılar Günü'nü yurt içinde ve yurt dışındaki mağazalarında yaz kış demeden emek ve özveriyle müşterilerinin memnuniyeti için çaba gösteren çalışanları ile birlikte kutladı. DeFacto CEO’su İhsan Ateş, etkinlikler kapsamında markanın Ankara’daki mağazalarını ziyaret ederek bu özel günü çalışanları ile birlikte geçirdi.

 

“Özverileri ile mağazaları değer yaratan mekânlar haline getiriyorlar”

DeFacto CEO’su İhsan Ateş, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada: “Başta DeFacto çalışanları olmak üzere markaların başarısında büyük paya sahip olan tüm mağaza ve perakende çalışanlarının 12 Aralık Mağazacılar Günü’nü kutluyorum. Bu yıl 4’üncüsünü kutladığımız Mağazacılar Günü, her geçen yıl kapsam, etki ve heyecanını artırarak sektörümüz tarafından benimsenmeye devam ediyor. Mağaza çalışanları her gün müşterilerimize birebir dokunuyor ve bu zor görevi yerine getirmek için de hiçbir fedakârlıktan kaçınmıyor. Özverileri ile mağazalarımızı değer yaratan mekânlar haline getiriyorlar. Dolayısıyla mağaza ve perakende sektörü çalışanlarına ne kadar teşekkür etsek, onları ne kadar onurlandırsak azdır. Bu vesileyle sektörde görev yapan tüm çalışanların 12 Aralık Mağazacılar Günü’nü bir kez daha kutluyorum.” diye konuştu.