Hijyenik evler için ihtiyaç duyulan her şey FİLE’de

Hijyenik evler için ihtiyaç duyulan her şey FİLE’de

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak birbirinden farklı ve kaliteli ürünler geliştiren FİLE; ev temizlik ürünleri markası Actisoft ile evlerde temizliği kolaylaştırıyor. FİLE’nin, tüketicilerden gelen talepler doğrultusunda geliştirdiği sıvı beyaz sabunun yanı sıra temizlik gücü ve kalıcı kokusuyla öne çıkan sıvı çamaşır deterjanları ve konsantre yumuşatıcıları, tüketicilerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.

Yüksek standartlarda üretilen gıda, kişisel bakım ve ev temizliği ürünlerini konforlu ve sade bir ortamda müşterilerine sunan FİLE; ev temizlik ürünleri markası Actisoft ile ev temizliğine ve hijyene dair birçok farklı ürünü müşterilerine sunuyor.

Çamaşır suyu sevene de sirkesiz temizlik yapmam diyene de hitap eden genel ev temizlik ürünlerinin yanı sıra FİLE, mis kokulu çamaşır deterjanları ve yumuşatıcıları, kağıt havlular ve oda kokularıyla temizliğin tamamlayıcılarını da müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Sağlıklı, hijyenik evler ve günlerce kalıcı temizlik kokusu

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak ürünler geliştiren FİLE hem kokusu hem de temizlik gücüyle evlerimizin vazgeçilmezi olan beyaz sabunu tüketicilerden gelen talepler doğrultusunda sıvı beyaz sabun formunda sevenleriyle buluşturuyor. Actisoft Sıvı Beyaz Sabun, çamaşır temizliğinden yüzey temizliğine kadar birçok farklı kullanım alanı ve kalıcı kokusuyla tüketicilerden beğeni topluyor.

FİLE’nin sıvı çamaşır deterjanları ve konsantre yumuşatıcıları da tüketicilerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Beyazlar ve renkliler için özel olarak geliştirilen Actisoft Sıvı Çamaşır Deterjanı çeşitleri, yüksek performansıyla çamaşırlarda hijyen sağlarken leke çıkartıcı özelliğiyle de tüketicilerin gözdesi oluyor. Actisoft Konsantre Çamaşır Yumuşatıcısı’nın Okyanus Ferahlığı, Çiçek Rüyası, Sensitive, Yasemin, Akşam Sefası ve Ada Esintisi çeşitleri de iç ferahlatan kokularıyla kıyafetlerde günlerce kalıyor.

Temizlik tutkunlarının aradığı her şey FİLE’de

Tüketicilere kağıt havlu ve tuvalet kağıtlarından oda kokularına kadar geniş bir ürün çeşitliliği sunan FİLE, yağlı fırın kağıtları gibi koruyucu ürünlerinin yanı sıra Sıvı Bulaşık Deterjanı ile bulaşık temizliğini de üstleniyor. Limon ve Sensitive kokulu çeşitleriyle ferahlık sağlayan Actisoft Bulaşık Deterjanı aynı zamanda yağ ve leke çözücü formülüyle de mutfaklarda yerini alıyor. Evine temizlik kokusuyla birlikte hoş kokular katmak isteyenler için ise Actisoft Bambu Çubuklu Oda Kokuları; yasemin, pudra, lavanta ve bergamot çeşitleriyle sunuluyor.

Actisoft imzası ile tüketicilerle buluşan ve tamamı dermatolojik olarak test edilen bu ürünlerle ev temizliği için ihtiyaç duyulan her şeye FİLE’den ulaşılabiliyor