Hayvanlar aleminin eğlenceli dünyası Bella Maison’da

Çocuklarınızın odalarına neşe ve dinamizm getirecek hayvan figürlü bebek ve çocuk ürünlerine karşı koyamayacaksınız

Hayvanlar aleminin eğlenceli dünyası Bella Maison’da

Bella Maison Bebek koleksiyonun en sevilen desenlerinden olan hayvan figürleriyle bezeli ürünler sayesinde çocuğunuzun odasında hem eğlenceli hem konforlu hem de güvenli alanlar oluşturabilirsiniz.

Çocuklarınızın hayal gücünün doruklarına ulaşıp yaratıcı konseptlerle oyunlar oynayabileceği kızılderili çadırlarından, banyodan sonra bebeğinizi sarabileceğiniz hayvan figürlü kundak havlularına kadar sizin ve çocuğunuzun konforu için tasarlanmış bu ürünleri mutlaka deneyimlemelisiniz. Hayvan figürlü sepetler ile çocuğunuzun oyuncaklarını toparlanmasını ve küçük sorumluklarını bir oyun haline dönüştürerek birlikte eğlenceli ve kaliteli zaman geçirebilirsiniz.

Bella Maison Bebek koleksiyonu %100 pamuktan oluşan ve toksik madde içermeyen yapısıyla çocuğunuz için en güvenli adres olmaya aday. Daha pek çok farklı konsept ve alternatiflerle her tarza uygun ürünleri kolaylıkla bulabileceğiniz bu özel koleksiyon, çocuklar üzerinden yapılan renge dayalı cinsiyet ayrımının da karşısında duruyor. Bella Maison Bebek koleksiyonu, rengarenk desenlerden, sade ve nude renklerden, pastel tonlardan oluşan pek çok farklı alternatifle tüm çocuklar için özenle tasarlandı.