Hayat muhabbetle güzel

M1 Merkez Adana AVM 15’inci yılına özel Babalar Günü’nde “En baba muhabbetin matrak ikilisi” Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir’i ağırlıyor

Hayat muhabbetle güzel

Beşiktaş’ın yıldız futbolcularından Pascal Nouma ve Türkiye’nin önemli radyocuları arasında yer alan başarılı sunucu, oyuncu Kadir Çöpdemir Bu yıl “Babalar Günü” nde M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi’nde hayranlarıyla sohbet için buluşuyor.

M1 Merkez Adana’nın 15’inci yıl etkinlikleri arasında yer alan ve Babalar Günü’nün “En baba muhabbetin matrak ikilisi” olarak tanımladığı Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir’in katılacağı sohbet 21 Haziran Pazar günü 15.00-17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir’in M1 Merkez AVM ziyaretçilerinin de aktif katılımıyla gerçekleşecek olan sohbette güncel konular üzerine konuşacak ve olayları kendilerine özgü tarzlarıyla yorumlayacaklar. Her ikisi de renkli ve kendilerine has özgün kişilikleri olan Nouma ve Kadir Çöpdemir’in M1 Merkez AVM’de program boyunca ziyaretçilere kahkaha dolu renkli saatler yaşatacak.

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz, “Ziyaretçilerimizin bu çok özel aktiviteye büyük bir ilgi ile yaklaşacaklarını düşünüyoruz. Her ikisi de kendi alanında başarılı ve sevilen yüzler olan Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir ile sohbete tüm Adanalıları bekliyoruz.” dedi.