“Güvenli” alışverişin adresi Antares

“Güvenli” alışverişin adresi Antares

Ankara’nın Alışveriş ve Yaşam Yıldızı Antares, aldığı üst düzey Covid-19 tedbirleriyle TSE denetiminden başarıyla geçerek Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesine sahip oldu.

Değerli ziyaretçilerimizin sağlık ve güvenliği için almış ve uygulamakta olduğumuz tüm hijyen tedbirlerimiz TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi ile belgelendirilmesiyle Antares, “Güvenli” alışverişin adresi olmaya devam ediyor.

Her saat başı tuvaletler, asansörler, iç dış çağrı butonları, yürüyen merdivenler ve ziyaretçilerin sık temas ettiği alanlar mobil ekiplerimiz tarafından dezenfektanlarla sürekli temizlenmektedir.

Değerli ziyaretçilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak amacıyla Mart ayından bu yana sürdürülen çalışmalar kapsamında hayata geçirdiği hijyen tedbirlerine ek olarak ortak alanlarda yüzde 100 temiz hava uygulamasını başlatan Antares; sağlık tedbirlerine kapı girişlerinden itibaren başlayıp AVM içerisinde de devamlı kontroller ile sürekli dezenfeksiyon işlemiyle devam ediyor.

Yapılan tüm denetimlerden tam puan alan, uyguladığı üst düzey önlemleri ile hijyen, güven ve konforu ziyaretçilerine sunan Antares, ekstra önlemleri ile misafirlerine özel bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.